Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 20 hónapos a kislányom és ma...

20 hónapos a kislányom és ma olyan hisztit toporzékolást csinált, hogy már majdnem én is sírvafakadtam! Mivel lehet orvosolni a hisztit?

Figyelt kérdés
Azzal kezdődött hogy leakartam tenni aludni,mert már látszott rajta hogy ki van bukva,de ahelyett hogy aludt volna nekiállt toporzékolni,ordítíni,de olyan szinten hogy már alig kapott levegőt,mert úgy zihált!Nem tudom mi történhetett vele?Minden nap szokott aludni!
2011. aug. 11. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
persze simán ez nálunk is volt,ilyen korban én nagyon kicsi fényt kapcsoltam neki,elmúlt a baj.ő sem akart aludni a szobájába se,se az ágyába,és éjjel sokszor kelt sírva,amióta lámpa van ez meg szünt.
2011. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szeritnem azért nem ártana egy-két könyvet, meg internetes cikket megnézned, hogy tudd mikor mit csinál egy gyerek. 2 éves korban kezdenek el félni a sötéttől. Valszeg ez van a lányodnál is. Nem azt mondom, hogy könyvből kell nevelni, de ezeket azért lehet tudni, ha elolvasol egy pl. Ranschburg könyvet (pl. Szülők könyve)

de akár interneten is [link]

2011. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!