Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mi indokolhatja nálatok, hogy...

Mi indokolhatja nálatok, hogy egy 3-4 éves gyermek kapjon a fenekére vagy a kezére?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kezére, ha olyan dolgot piszkál amit nem szabad, mert veszélyes, forró, eltörhet, stb., és már mondva lett neki szépen. Vagy ha megüt valakit.

Popira, esetleg, ha rosszalkodik direkt, rájön a hiszti akkor én popissal küldöm a szobájába lenyugodni. Persze először mindig megpróbálom nem is egyszer szépen lebeszélni, de ha nem megy ..

2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a híve, de ha nagyon veszélyes dolgot csinál, és hiába tiltom, azért is, akkor lehet.
2011. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Úgy kell nevelni egy gyereket, hogy ne kerüljön sor verésre. Sem kézre, sem popsira.
2011. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Amikor századszor szólok olyanért,amiről már tudja hogy nem szabad csinálni mert veszélyes stb.,és csak vigyorog rám hogy már csak azért is,egyszerűen nem tudom másképp megoldani. Van,amikor kínomban kinevetem és elrángatom onnan,hogy mással foglalkozzon,de van amikor rácsapok a kezére és úgy nyomatékosítom amit már százszor elmondtam. Persze sokadszor elmondom azt is miért nem szabad. Bízom benne,hogy nem kiselefánt:D
2011. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
20%
Mit kapjon? Puszit, simogatást, vagy ütleget? Előbbi kettőt kézre javaslom, utóbbit sehova. Gondolj bele: a gyereked elmegy óvodába. Az óvónő nem üti meg, hanem megbeszéli vele a dolgokat. Rosszabbul akarsz bánni a saját gyerekeddel, mint egy idegen?
2011. febr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha egy szülő püföli a saját gyerekét, ott nagy baj van

a kedves szülővel( alkalmatlanság)És őt ki fogja pofozni?

2011. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Püfölésről nem volt szó a kérdésben sem. Az óvónő napi 6 órában van a gyerekekkel,nem 0-24-ben. És vagy nincs családja(sok ilyet ismerek),vagy a sajátján csapódik le odahaza(ilyet is ismerek).
2011. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

19.12

14 L-nek

Miért csak már az effajta verés hat rád ?

Ha tudod, hogy ez lesz, miért nem fogadsz szót hamarabb, mielőtt megvernének ? Csak próbálom megérteni.

2011. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Egy atyai, vagy anyai pofonka, inkább csak jelzi, hogy-Mostmár elég, ne vadúlj tovább!- mert már túlzottan elvetette a sulykot a gyerek.Az ilyen dádá senkinek nem árt, de talán sikerűl helyretenni a kölyköt, és remélhatően nem fogja megrugdosni a szüleit, ha nem úgy van ahogy ő elképzeli, mert sajnos a nagy engedékenység ide vezethet.
2011. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Egy popsira csapás semmit sem fog neki ártani. Nem mondom, hogy ez a megoldás mindenre, de legtöbb esetben nem is fáj a gyereknek, az a lényeg, hogy megértse.

Én például nem is mlékszem, hogy anyám anno párszor popsin csapott, pedig apám mesélte, hogy nem egyszer megtörtént. Semmi sem maradt meg belőle az emlékeimben.

Mindemellett jó kisgyerek voltam, tehát hathatott a dolog ezek szerint...

2011. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!