Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Eltűnt a gyermekem cipője az...

Eltűnt a gyermekem cipője az óvodába. Kihez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
Reggel vittem a gyereket óvodába mikor mentem érte már nem volt meg a cipő. Jeleztem az Óvónőnek igazából nem tudott semmit tenni az ügyben. Egy új cipő volt tehát 2. alkalmol húzta fel a gyerek

tegnapelőtt 13:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt várom, hogy vegyen másikat hanem azt, hogy erre a folyamatosan felmerülő problémára megoldást találjak, nem csak én küzdök az óvodában ezzel problémával. Azt szeretném, hogy valaki válalja a felelősséget azért, hogy valakinek valamilye folyamatosan eltünik és igen ha te veszel a gyerekednek egy 10.000 vagy akár 5.000 forintos akarármit amit rá adsz még ott van a gyerek eltünik akkor ott valaki válalja már rá a felelősséget
tegnapelőtt 14:25
 12/24 anonim ***** válasza:
36%

Nem egészen értem ezt a hisztit mégis mit gondolsz, mit tudsz tenni?


Elmész a rendőrségre hogy valaki az óvodában ellopta a négyéves gyereked cipőjét ?

tegnapelőtt 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
De kérdező, szeritned kinek kellene vállalnia a felelősséget? Az ovononek, aki a gyerekekkel van, q dadusnak, aki a gyerekekkel van, vagy kinek? Alkalmazz egy biztonsági őrt, azt biztosan ki tudod fizetni.
tegnapelőtt 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
69%

Nekünk is elvitték a cipőjét sajnos nem is került elő, nem tudtunk semmit tenni hiába volt bele írva a neve. Eddig nem történt ilyen. Meg tanultam, hogy nem kell drága cipőbe vinni a gyereket óvodában.


De meg értem. Bosszantó, én inkább úgy lennék vele ha nem az első eset ahogy olvasom inkább össze állni a szülőkkel és segíteni azon a csaladon aki ezt teszi mert nyilván akkor oka van rá.

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
A sóhivatalhoz.
tegnapelőtt 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

Hányszor, de hányszor eltűntek a cuccaink, persze soha semminek nem volt gazdája és senki nem látott semmit…


Nem tudsz mit csinálni sajnos, nem tudod számonkérni, én pl. soha nem is gyanakodtam senkire, fogalmam sincs hova tűntek, ki vihette el.

Már nagycsoportos.

Volt, hogy télen kabát nélkül hoztam haza vagy épp benticipőben, mert csak a hült helyét találtam….de a sapka, pulóver, sőt még a kéztörlő is fogyóeszköz.

Valahogy nálunk ez általános probléma, időnként eltűnnek dolgok.. szóvátesszük, keressük, kérdezősködünk, de eredmény az nincs.

Persze ettől függetlenül tökre nem normális, mégis azt kell mondjam: megszoktam.

tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Aki szerint ez hiszti, akkor ők vegyenek 2 naponta új cipőt a gyereknek. :D Oké, hogy nem tudnak mit csinálni, de ha most újra eltűnik két napra rá, majd megint, egész hónapba hagyja rá anyuka és csak vegye az újat újra meg újra? Nem ártana 1 kamera, aztán előkeríteni a kis lopós majom szülőt.
tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez marhajó...16 az szép, biztos kivertem volna a balhét ha télen kabát nélkül kellene hazaslattyogni..mégis hogy? Nem mindenki autókázik. Azért valami felelösséget vállalhatna az ovi.
tegnapelőtt 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

De hogy tudna felelősséget vállalni az ovi??

Óvodapedagógus sincs mindenhol elég. Örülnek, hogy ha arra a 25 gyerekre vigyázni tudnak. Nem állhat mindig kint valaki az öltözőben, ha épp öltöztet egy szülő egy gyereket. Azért az nem 2 perc.

Max a szülők összedobhatnak egy kamerára valót, de az elég húzós áru és minden szülőnek bele kell egyeznie a személyiségjogok miatt.

tegnapelőtt 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem egy ismerősöm van, akinek a több tízmilliós autóját fújták meg, volt amiről volt köztéri kamera felvétel, és a rendőrség nem csinált semmit. Én aláírom, hogy rohadt dühítő, és óvodástól cipőt lopni kva alja dolog, de akkor se fog ezzel senki foglalkozni. Olyan, minthogy temetőkből rendszeresen lopnak virágot meg koszorút, nem egy és nem két helyen hallottam ezt, hogy rendszeres probléma, látja a kamera és nem tesznek semmit. Pedig nekem erre már szavaim sincsenek, hogy sírról virágot is lopnak.
tegnapelőtt 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!