Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Eltűnt a gyermekem cipője az...

Eltűnt a gyermekem cipője az óvodába. Kihez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés
Reggel vittem a gyereket óvodába mikor mentem érte már nem volt meg a cipő. Jeleztem az Óvónőnek igazából nem tudott semmit tenni az ügyben. Egy új cipő volt tehát 2. alkalmol húzta fel a gyerek

tegnapelőtt 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Na kihez? Jollopukkihoz és kedves manóihoz. Szólj az szmksnak, hogy kérdezze körbe a szülőket h nem vitte e el valaki véletlenül, aztán írj az igazgatónak.
tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ha van ovis Facebook csoportotok oda beírhatod, hogy eltűnt a gyerek cipője és legyenek szívesek megnézni nem vitték-e haza véletlenül. Ha így se jársz sikerrel, mást nem nagyon tudsz tenni, nem hiszem, hogy kamera van egy oviban...
tegnapelőtt 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ott ilyen talált tárgyak doboz vagy valami?

Az én fiam kiscsoportosként rendszeresen rakta másnak a szekrényébe a dolgait, tehát meglettek, csak mindig keresnem kellett. Nem tudom mennyire "alja" környéken laktok, nálunk lopás nem nagyon szokott lenni, csak összekeverik vagy széthagyják. Címkézz fel mindent.

tegnapelőtt 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A facebook csoportba ki lett írva. Az intézmény vezetőnek szólt az óvónő. Több szülő is meg lett kérdezve. Bele volt írva a neve talpára is valamint a cipő belsejébe.

Már középső csoportos, a dolgaira nagyon érzékeny mindig figyel arra hova teszi azokat.

tegnapelőtt 13:48
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Akkor sajnos ez van..
tegnapelőtt 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%
Max kiírni tudod az ovis csoportba, meg átnézni a cipő tároló részt, az én lányom cipőke rendszeresen került elő máshonnan 🤷🏼‍♀️, hol csak fél pár, hol mindkettő, de nem egyszer kellett keresni. Szó nem volt lopásról nálunk, csak összekeveredtek (sok gyerek, előfordul). De jártunk így kesztyűvel is, sapkával, egyszer a tornazsákját egy másik anyuka vitte haza, ugyan olyanok voltak, nem nézte meg rajta a jelet, amikor kiderült elnézést kért és levolt zárva a dolog.
tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Végig lett nézve az összes szekrény.

Tehát nem tudok mást tenni nyeljem le az eltűnt cipő árat?

tegnapelőtt 13:54
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Feljelentheted ismeretlen tettes ellen a lopást, de nem fognak vele kezdeni semmit a rendőrök sem. Értem, hogy bosszantó, de egy eltűnt ovis cipő rajtad kívül senkit nem fog érdekelni, sajnálom.
tegnapelőtt 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Mégis mit vársz? Az óvoda vegyen másikat vagy mi? Mennyi minden tűnt el az évek alatt...
tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk egyszer véletlen vitték el a fiam cipőjét még bölcsiben… nagymama ment a másik gyerekért, a gyerek nem szólt, hogy nem a cipője, elvitték. Benne volt amúgy a jele, másnap már a helyénél találtunk rá. Talán neked is szerencséd lesz.
tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!