Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elő szokott fordulni, hogy...

Elő szokott fordulni, hogy gyermeked társaságában vagy és arra leszel figyelmes, hogy egy férfinak bejössz?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzetben mit reagálsz? Mire számít az illető? Ezek a bókolások/udvarlások/flörtök miről szólnak?
szept. 11. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem
szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Random idegeneknél nem veszem észre, de vannak olyan pasik, akivel a gyerek miatt "járunk össze" és tudom, hogy bejövök nekik.

Nem számít senki semmire, huncut mosollyal lehet venni a lapot.

szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha ilyen előfordulna nem venném figyelembe, mert férjem is van a gyerek mellett

Ha elkezdenek flörtölni velem a pasi, leallitanam, hogy bocs, családom van.

szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor. Játszótéren, étteremben akárhol kb. Múltkor sétáltunk és felült ilyen penzbedobos játékokra a fiam, emelgettem ki-be, aztán nézelődtem és egy férfi konkrétan rám kacsintott mosolyogva. Nem hittem el hogy ilyen van. Automatikusan mosolygás nélkül elfordultam,majd mentünk vissza a ferjemhez. Gusztustalannak találom, hogy csak a szexen jár az esze a férfiaknak ha látnak egy csinos nőt, nem számít hogy gyerekkel családdal van. Sosem adom senki alá a lovat "huncut mosollyal" ahogy az egyik vaszolo írta. Férjem van, de ami még fontosabb szeretem is.
szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Előfordult, de általában csak elismerő arckifejezésekig, mosolyig jut a férfiaknál a dolog, amit én nem szoktam viszonozni. Amúgy is ott virít a gyűrű az ujjamon és ha többet akarnának, határozottan jelzem, hogy férjnél vagyok. Senkitől nem akarok semmit.
szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Hárítanám mint mindig ha ilyen volt, mert nagyjából 16 éves korom óta mindig komoly párkapcsolatban voltam, így mindig lepattannak ezek rólam. Persze elvicceskedni szoktam, ha csak a poén kedvéért kibukik valami, de ha érzem hogy itt komolyabb szándék áll a háttérben, akkor elég határozottan tudom szavak nélkül is kinyilvánítani hogy köszönöm de ez már átlép egy határt.

Önmagában az hogy valaki bejön, nem jelenti hogy akarunk is tőle bármit. Nem kell mindenkire ráfeküdni aki szép a szemünknek.

Nem kell befosni a reakciótól és akkor könnyű határokat húzni.

szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem veszem észre az ilyesmit. Nem akarok tetszeni random férfiaknak, így azt sem venném észre, ha megbámulnak. Nem nézek más embereket, kire néznek.

A flörtöt sem veszem fel, alkalmatlan vagyok erre. Egyszer tudtam meg, hogy egy régi kollégám annak szánta azt, amit én észre sem vettem.

szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utcán van hogy megnéznek, vagy bárhol igazából. Egyáltalán nem öltözöm kihívóan, csak szeretem a szoknyát és a nőies ruhákat, lehet emiatt, mert amúgy nem vagyok semmi extra külsőre. Szerintem a legtöbb nőt meg szokták nézni az utcán, persze jól esik, de nem reagálok erre semmit.
szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!