Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Máshol is ilyen nehézkes a...

Máshol is ilyen nehézkes a közös ajándékok árát összeszedni?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy ha már benne van valaki a közös ajándékozásban (ballagás), akkor miért nem fizeti ki a részét? Az az egy h.lye aki elintézi (jelenleg én), meg jól ráfizet az ilyenek miatt.

Biztos hogy többet nem vállalok el ilyesmit, de ha már van valaki aki felvállalja és elintézi/megrendeli az ajándékot, inkább megköszönni kéne nem? Az nem volt az alku része hogy futkossak a pénzemért.

Ti hogy kezelnétek ezt? Nem vagyok az a nagyon nyomulós, én szégyellem magam az ilyenek miatt, de nem kevés pénz. 3 hét alatt nem sikerült vele megtalálni, pedig számlaszámot is adtam.



máj. 31. 16:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20: NEM. 12-en vagyunk benne. Ez egy kis létszámú csoport, mert ők 4.éve ovisok. És összesen ennyi, tehát: óvónő, dadus (nekik egyedi ajándék), konyhás néniknek ajándékcsomag, 2 fő udvaros, fejlesztő pedagógusok, logopédus, igazgatónő, titkárnő. + 1 szál virág is nekik.

Felénk mindenkinek ajándékozunk ballagáskor, nem csak az óvónőnek. Nem tudom máshol mi a szokás.

jún. 4. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!