Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Máshol is ilyen nehézkes a...

Máshol is ilyen nehézkes a közös ajándékok árát összeszedni?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy ha már benne van valaki a közös ajándékozásban (ballagás), akkor miért nem fizeti ki a részét? Az az egy h.lye aki elintézi (jelenleg én), meg jól ráfizet az ilyenek miatt.

Biztos hogy többet nem vállalok el ilyesmit, de ha már van valaki aki felvállalja és elintézi/megrendeli az ajándékot, inkább megköszönni kéne nem? Az nem volt az alku része hogy futkossak a pénzemért.

Ti hogy kezelnétek ezt? Nem vagyok az a nagyon nyomulós, én szégyellem magam az ilyenek miatt, de nem kevés pénz. 3 hét alatt nem sikerült vele megtalálni, pedig számlaszámot is adtam.



máj. 31. 16:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet úgy kellett volna csinálnom, hogy megszavaztatni mennyit szánnak átlagban rá és azt beszedni ami alapján ajándékot keresek..."


Hát mondjuk nekem ez lett volna evidens... Lehet úgy volt vele, 1500 lesz, amit be kell adnia, mostmeg jössz azzal, hogy 15e lesz.

máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10: Még csak mondani sem kellett, hiszen a közös csoportban kiírtam hogy aki benne van nyomjon egy like-ot. Csináltam egy másik csopit, amibe belevettem azokat akik jeleztek. Ide írom az infókat, itt reagálhatnak. 3-an nincsenek is benne akik nem akartak.

Ami mindenkit érint, pl. tarisznya az az eredeti közös csoportban van megbeszélve, amit mindenki lát.

máj. 31. 17:34
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Ok, nem láttam, amikor írtam a kommentem, hogy volt választási lehetőségük. De árat előre kellett volna megbeszelni
máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Előre kell beszedni az árát.
máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki befizette amibe megegyeztünk, anélkül hogy külön könyörögni kellett volna neki.
máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk aki intézi küld egy üzit akinakar utaljon 1500-3000ig amennyit tud, vár 1 hetet ami összegyűlik abból vesz amit tud.

Általában utalvágyt virág, bonbon

máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

mi pl sosem ajándékoztunk közösen pontosan ezért.

Megvettem ami épp aktuálisan tetszet

máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
11: biztos hogy nem volt úgy vele hogy 1500 lesz. A rendelés napján amikor megtudtam az árát, kiírtam és like-olták. Ezután véglegesítettem csak a rendelést. Így mindenki láthatta mennyi/fő. Egyébként 4500, nem 15000...
jún. 1. 23:01
 19/21 A kérdező kommentje:
16: az utalványt leszavazták, egyedi ajándék készült amihez kellett a gyerekek fotója.
jún. 1. 23:03
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Tehát 4500/fő. Oviscsoport olyan 20 fő minimum, azt írtad 3 személy nem volt benne. Tehát egy gyerekek fotójával ellátott kacatra kellett 70e körül kolteni? De legyen csak 10 gyerek, az 45e. Egy darab akármilyen xarsagert, ami max egy dobozban végzi a szekrény mélyen....
jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!