Gyerekvállalás, nevelés - Gyakori kérdések
Milyen fajta tápszert eszik a 6 honapot betöltött babátok (milyenre váltottatok 2-esböl milyen fajta)? Mi eddig beba ha sart akktivot ettünk de ha betölti a 6 hot...
Babák
Babák
3
Holnap meg akarják indítani a szülést! De sajnos be lázasodtam s meg vagyok fázva! Mennyi az esélye annak hogy a láz miatt csak császár lesz a végén?
Szülés
Szülés
1
Vasárnapra vagyok kiírva. Azok akik mostanság mennek szülni hogy érzik magukat? Hogy vagytok?
Terhesség
Terhesség
3
25 milliós spermiumszám pár hónap alatt magától lecsökkenhet úgy, h inszeminációra alkalmatlan legyen?
Teherbeesés
Teherbeesés
3
Mit jelenthet az, hogy pár napja sokszor belenyilall a fájdalom a hüvelyembe? Nem szokott ilyen lenni. Lehet baba? Ma vagyok a 18. napomon.
Teherbeesés
Teherbeesés
5
A menstruácium nem egész 2 napig tartott. A legelső nap csak barna valami volt, utána egy napig darabos vérzés, és ma szinte semmi! Ez mi?
Teherbeesés
Teherbeesés
2
Mára voltam kiírva, de még nem érzek semmit, pedig már nagyon várjuk a picit. Holnap mennem kell magzatvízvizsgálatra. Vélemény?
Szülés
Szülés
5
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!