Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára voltam kiírva, de még...

Mára voltam kiírva, de még nem érzek semmit, pedig már nagyon várjuk a picit. Holnap mennem kell magzatvízvizsgálatra. Vélemény?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha ezt a vizsgálatot elvégzik, hamar megindul a szülés (1-2 nap). Nektek van vmi tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2009. márc. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik fiammal 13-án megvizsgáltak és 14-én született. A kicsivel 1-én vizsgáltak és megszületett 3-án hajnalban.Vizsgáltasd meg magad.
2009. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!Nyugi,Én augusztus 13.ra voltam kiírva,és 23.án szültem,/császárral/egy egészséges 3250g és 65cm kislányt,aki már több mint fél éves azóta.Azt mondják a magzatvíz vizsgálat után rövid időn belül beindul a szülés.Sógornőmnél bejött,Nekem az sem segített.

Könnyű szülést,és egészséges babát kívánok Nektek!

2009. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

én ugyan 1héttel előbb szültem, de aznap semmi fájdalmam nem volt/pedig elötte mindennaposak voltak a joslók/.és csak úgy minden jel, fájás nélkül elfolyott a magzatvízem.

lehet neked is megindul magától.

sok boldogságot

7hós kisfiú anyukája

2009. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont 41. hétre szültem, sajna nekem a magzatvízvizsgálat, a lépcsőzés és a szex sem segített, hogy mielőbb meginduljon a szülés. A dokim mondta ne várjunk tovább , menjek be másnap (akkor voltam 41. hetes) és megindítják. Na nekem ez segített, mert aznap este jöttek a fájásaim:) A babóm is talán megérezte, hogy nem lustizhat bent tovább. Szép és könnyű szülést kívánok!

2009. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok. Remélem hamar és könnyen túl leszek rajta. :) Kicsit félek...
2009. márc. 5. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

helló!

nekem 4szer volt magzatvíznézés, és nem indította be a szülést, pedig már 41 hetes voltam.

2009. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!