Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A harmadik baba súlya mindig...

A harmadik baba súlya mindig nagyobb? A harmadik babánkat várjuk. Az első 3kg55-el született, a második 3kg volt kereken, akkor a harmadik nagyobb lesz?

Figyelt kérdés
Sokan mondták már,hogy nagy bébire számíthatok,mert a nők többsége,aki 3,vagy több gyereket szül,azokat rendszerint nagyobb súllyal.A harmadik babánál tényleg nem csinálnak gátmetszést?(nekem a 2.-nál sem volt)
2009. szept. 22. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a másodiknál még volt gátmetszés, de a harmadiknál már nem. Szerintem nem a szülés számán múlik, hanem, hogy hogyan tágul a hüvely és mekkora a baba feje.

Nekem a második babám lett a legnagyobb. Ő 4 kiló volt, az első 3300 gramm, a harmadik 3400 gramm.

Remélem segítettem, kellemes babavárást!

2009. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Szép nagy babáid voltak,gratulálok!

2009. szept. 22. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első babám 3400 grammal született(fiú,40+5 hétre született.A 2. 3090 grammal(szintén fiú,37+3 hétre) született

A 2.babánál nem volt gátmetszésem(az elsőnél még "kötelező" volt,igaz,már 17 éves)Szeretnék még 1 babát,sztem gátmetszésre nála se lesz szükség(könnyen jól tágultam),és nem bánnám,ha a 3.is hamarabb és ilyen könnyen jönne.

2009. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még ilyet, hogy a harmadik nagyobb, de én is kíváncsi leszek, hogy igaz-e. Remélem, hogy nem, ugyanis az első 4500, a második 4300 grammal született :)

Mikorra várjátok? Mi január :)

2009. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, és egyiknél sem volt gátmetszés.

Utolsó

2009. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi május 6.-ára várjuk a babát(még nem néztem meg,de elég közel van az anyák napi dátumhoz,talán ő lesz az én anyák napi ajándékom:)

19 évesen szültem az első gyermekemet és nagyon nehéz szülés volt,hosszú vajúdással,szakadtam is és gátmetszésem is volt,sőt a hab a tortán,aranyerem is lett.

De a fájdalom és minden más feledésbe merült,amikor rám tették az én kislányomat:)

A második szülésem könnyű volt és gyors,még a beöntésre sem volt idő és a gátmetszést is megúsztam.

Ismerek néhány sok családos anyukát és ők mondták,hogy a harmadik terhesség általában nehezebb és a baba is nagyobb,mint az első kettő.Viszont a vajúdás rövidebb.Egyenlőre a harmadik terhességemnél csak a hányinger gyötör,más nem,de még nagyon fiatal terhes vagyok.Igazából csak kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

2009. szept. 22. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is május 6-7-re várom csak én a negyedik babánkat. Nem volt nehezebb a 3. terhességem, de a vajúdás tényleg gyorsabb és talán könnyebb is volt. De lehet, hogy csak azért éreztem könnyebbnek, mert már pontosan tudtam, hogy mi, mikor és miért történik.

Remélem mindkettőnknek gondtalan várandóssága és könnyő szülése lesz, a babáink pedig egészségesek és boldogok lesznek!

2009. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Micsoda véletlen:)

Viszont kívánok én is neked és a babádnak(babáidnak)minden jót!

2009. szept. 22. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.De jó Nekeeeed,h a 3.babát várod!Én is 19 voltam,amikor az elsőt szültem,a 2.most 16 hós.Nekem az első szülésem 4 óra volr,a gátmetszésem 3 varratnyi...a 2.babát 3 óra alatt,gátmetszés nélkül szültem.Szeretnék 3.babát,remélem ő is hasonlóan könnyen születik.
2009. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüléseid nagyon hasonlítanak az enyémekre.Az első 2800gramm volt,a második 3500,a harmadik 4060 gramm volt.A második szülésem volt a legkönnyebb,itt csak 21 hónap van köztük, a harmadik 15.5 évvel később született.A harmadik szülésemnél kellett egy kicsit vágni,de viszonylag hamar,kevés fájással, aranyeres probléma nélkül lettem túl.

2009. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!