Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként nekiállnátok a...

Kismamaként nekiállnátok a babaszobát kifesteni? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés

kb. 31 hetesen festenénk, és én magamra vállaltam a festést!

Van valami hátulütője, hogy nekiálljak?


2009. márc. 5. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos terhes voltam mikor a 2 szobánkat újítottuk(gipszkartonozás,festés...).Amit tudtam csináltam,de vigyáztam ne emeljem meg magam.Az ablakkereteket én festettem le,annyi volt jó,hogy nyár vége volt így tudtam szellőztetni,hogy ne szívjam be a káros dolgokat.Muszáj volt csinálnom,mert a párom késő estig dolgott,segítségünk nem volt,a baba pedig már úton volt.A sima falfestés nem olyan káros csak az emeléssel,nyújtózkodással kell vigyázni.Én ha fáradt voltam többször is pihentem kicsit.
2009. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szigetelést ragasztottunk, csiszoltam, ajtót festettem a 7-8 hónapban.

39 hetes

2009. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 31-hetes vagyok és nemsokára mi is babaszobát festünk, parkettázunk apával, az igazság hogy olyanért nem szívesen fizetnék amit mi is meg tudunk csinálni.

2009. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ha nem mászol létrára és nem fárasztod ki magad nagyon, akkor nyugodtan nekiállhatsz. Én végig végeztem fizikai munkát terhesség alatt. Hatalmas kertünk van, így nem hagyhattam, hogy ellepje a gaz:)) Viszonylag könnyen szültem a gyerekeimet, szerintem emiatt is.
2009. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülök ennek a kérdésnek, én is hasonlókat tervezem, de anyukám eddig hallani nem akart róla, de ha jobb idő lesz és nyitott ablaknál lassan csinálgatod szerintem nem lesz gond (ja és mellesleg anyukám aki annyira ellenkezik a festékszag ellen 8 hónapos terhesen a konyhaszekrényre mászva rózsaszínűre festette a konyhában a gázcsöveket :) teljes egészséges húgom született)

15 hetes kismami

2009. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Nekünk (férjemnek és nekem) sincs ellenvetésük ez elle, csak a szomszéd beletette a bogarat a fülembe, hogy talán nem kellene nekem csinálni! De nálunk is az apa csak vasárnap van itthon! Szóval rám marad, ha akarok valamit!

Akkor mindent bele, de csinnyán azért! :))


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!


Boldog baba várást, ill. babázást kívánok mindeannyiotoknak!!

2009. márc. 6. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem szívnám be a festékszagot terhesen.
2009. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


Itt kimerítő választ találsz.

2010. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!