Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem már régóta a...

Miért érzem már régóta a köldököm körül ezt a szúró fájdalmat?

Figyelt kérdés

Mintha ki akarnák tépni a köldökömet, szinte őrjítő. Körülötte kék eres és kemény az egész.

Másnak volt ilyen? Most már pár hete érzem. Nem állandóan, de háromnaponta biztos.

32 hetes vagyok.


2009. márc. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt ilyen, a 30. hét körül kezdődött. Megkérdeztem a dokim hogy mitől lehet és azt mondta hogy tágul a bőr mivel hirtelen nő a pocak. Sajnos ez már végigkísér:(

2009. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

21 hetes vagyok és én pont most (kb 20 perce) éreztem ezt először. Kiszálltam a zuhanyból és úgy beleszúrt a köldökbe valami, hogy rendesen megijedtem. De gyorsan elmúlt, úgyhogy nem hiszem, hogy ez valami bajt jelezne.

Minden jót!

2009. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EZ A KÖLDÖKSÉRV TÜNETEI. NEKEM IS VAN! VOLTAM SEBÉSZNÉL MEGNÉZETTEM, TEGYÉTEK EZT TI IS!!!! MERT LEHET, HOGY NEM SZÜLHETTEK TERMÉSZETES ÚTON AZ ERŐLKÖDÉS MIATT. Én szülhetek, mert kicsi a sérvem, de szülés után műtét. Nem játék, forduljatok sebészhez.
2009. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhhhhh....bár első körben erre én is gondltam, de elhessegettem alaposan, jó messzire.

Talán nem.... :S Most hívtam a barátnőmet, neki is volt hasonló panasza, emiatt is bízok benne, hogy nem az. De rákérdezek az orvosnál is, meg a védőnőnél is.

2009. márc. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!