Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok, sokat...

9 hetes kismama vagyok, sokat köhögtem az elmúlt napokban és izomláz szerű fájdalmat érzek a köldököm alatti hasi területen! Ez okozhat problémát? Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi baj nem lesz. Lázas ne legyél, mert az ne jó a babának, de a betegségből ő csak az ellenanyagot kapja meg, ne kell félned.-)

Kerüld a gyógyszereket, egyél sok gyümit.-)

2008. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én gyógyszer párti vagyok biztos van olyan köhögésre szirup ami jó kismamáknak ha neked nem jó a sok köhögés akkor a babónak sem nekem mindig azt mondja a dokim hogy ami nekem jó az neki is de ami nekem nem az neki duplán nem szerintem kezeltezsd ki ezt a köhögést neked se kellemes izomlázzal leni
2008. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


engem első terhesség alatt kapott el egy ilyen köhögős betegség, és emlékszem nagyon rossz volt, már a kisfiam is nagy volt a pociban, szerintem neki sem tetszett.

A védőnőm bioparox-ot javasolt, ez homeopátiás, és lehet használni egy spray.

Viszont vigyázz a gyógyszerészek javaslatával, mert nekem pl kakukkfű szirupot akartak adni, illetve adtak is, csak itthon utánanéztem a neten, és vérzésindító hatása van....

Terheseknek nem javasolt. :(

A bioparox viszont bevált. Egyébként a védőnők ilyen téren sokat tudnak segíteni, mit lehet és mit nem. De ha bírod, én is arra szavazok, hogy inkább gyógyszer nélkül, mint vele.

2008. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha 9 hetes vagy, akkor semmiképp ne vegyél be gyógyszert, és homeopátis szert se használj, ugyanis egyik sem ajánlott az első 12 héten. Én is küszködtem köhögéssel kb 9-10 hetesen, de gyógyszer nélkül is emlúlt. Pihenj többet és egyél sok friss gyümölcsöt, meg C vitaminban gazdag dolgokat (pl. savanyú káposzta). Esetleg gőzölj kamillával.

2008. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!