Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnapra vagyok kiírva....

Vasárnapra vagyok kiírva. Azok akik mostanság mennek szülni hogy érzik magukat? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nálam a védőnő ma volt kinn mert mondta hogy sok kismamája ma meg tegnap ment szülni a front miatt....én még egyben vagyok semmim sem fáj...Veletek mi a helyzet?
2009. márc. 5. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szintén vasárnapra vagyok kiírva, de semmi.

Leszámítva, hogy baromira nyűgös vagyok.

(Engem is ma keresett a védőnő, hogy mi van, de az anyám beszélt vele.)

Nincs jóslóm, 1 ujjnyira vagyok nyitva (kedden) és szombat-vasárnap is mennem kell a kórházba ctg-re.

2009. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

én keddre vagyok kiírva,itt se semmi! nekem már 3 hete mondta a doki,hogy 1 ujjnyi,holnap lesz két hete hogy elment a nyákdugó,és már lassan egy hete görcsölgetek!

de amúgy semmi jel,bár azt mondják,hogy bármikor elkezdődhet!

2009. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra vagyok kiírva, de semmi előjelét nem mutatja, hogy ki akarna jönni. Holnap megyek NST-re majd meglátjuk mit mondanak? Könnyű szülést nektek.
2009. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!