Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanság mennyi időre utalják...

Mostanság mennyi időre utalják a táppénzt, ha már le van adva?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a kérdést nem igazán értem. Természetesen egy hónapra szokta elszámolni a kifizetőhely. Legalábbis én hónap végén elszaladok a háziorvoshoz, odaadja az egész havi táppénzes papíromat & 1.-éig kiviszem a munkahelyre. Aztán 10-én ugyanúgy utalnak, mintha fizetés lenne.
2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed nem kifizetőhely akkor a papír beérkezésétől számítva kb 1 hónap. (beviszed a munkahelyedre a tp papírt ők tovább küldik és éppen ahogy ráér az az ügyintéző akihez kerülsz. Ha nem sok van nála és nem megy szabira akkor kb 1 hónap)
2011. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Úgy értette, ha pl. az orvos ide adta az első táppénzes papírt. leadtam a könyvelőnek. Ő tovább küldi. és hogy meddig ülnek rajta, mennyi idő mire kiutalják. Vissza néztem én itt de mindenhol változó, és régiek. A második válaszadó, jól leírta. Köszönöm szépen a választ, és bocsánat azért hogy rosszul fejeztem ki magam! :)
2011. nov. 2. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.


Október 24-én adtam le az első tp-s papíromat és ma megkaptam a táppénzt. Úgy látszik begyorsultak


Gondoltam szólok, hátha te is korábban kapod.

2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, de gyorsak voltak. Szinte meglepő! Én reménykedtem, hogy karácsony előtt még meg jön! Köszi szépen! :)
2011. nov. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!