Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hány százaléko...

Terhesség alatt hány százalékos táppénzt kapok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A táppénz mértéke nem attól függ, hogy terhes vagy-e, hanem attól, hogy a táppénz igénylést megelőzően mennyi volt a folyamatos munkaviszonyod.


Ha 2 év folyamatos biztosítotti időd van (30 napnál több megszakítás nincs benne), akkor a táppénz 60%. Ha ennél kevesebb, akkor meg 50%.

2011. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanannyit, mintha nem terhességgel,hanem bármi mással lennél táppénzen...
2011. okt. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
2011. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van 2 év munkaviszonyod,akkor 60%,a max amit lehet kapni a napi 5200,-Ft. Minden naptári napra jár,azaz a max amit meg lehet kapni bruttóban 156.000, nekem ebből azt mondták,hogy kb. 124.000 járna és ehez elvileg jönne olyan 10.000 adókedvezmény(91.nap után). Ez nem biztos,de mikor én érdeklődtem nekem ennyit számoltak ki.
2011. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!