Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tart a látogatási...

Meddig tart a látogatási tilalom? Apás szülést szeretnénk

Figyelt kérdés
De így sajna nem sok esélyünk van rá:-( 37 hetes kismama Pápáról
2009. márc. 5. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ melyik kórházban szülsz. Kérdezd meg ott. Ahol én szülök ott már nincs. Egyébként a Jahn Ferencbe szülök.
2009. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Szfvár.-on szülök, ott is tilalom van, de felhívtam Őket és azt mondták az apás szülések kivételek. Kérdezd meg.

40 hetes kismama

2009. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Képzeld!

Mikor én terhes voltam az pont most volt nemrég! Látogatási tilalmat rendeltek el! Szomorú voltam mert féltem hogy az apuci nem lehet velem ennél a szép eseménynél. Nst-n voltam és a megkérdeztem hogy az apuka bent lehet, erre mindenki mondta hogy igen!

másnapra rá elment a nyákdugóm és kórházba mentem. Pont akkor ragasztották ki hogy nem engedélyezett az együtt szülés :(((( T

2009. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

folytatom (véletlen írtam így bocs)


aztán tiszta ideg lettem, mert nekem be kellett mennem a szülőszobára a férjem meg nem!

Aztán a végén nem szültem meg haza mehetem mert a kismanóm meg gondolta magát! Akor mondtam hogy majd akkor jövök vissza ha már leszedik azt a tiltást! :S

De reménykedtem nagyon, bár semmi esélyt nem láttam rá...

utána be kellett a kórházba feküdnöm vmiért ott az egyik este már fájásom volt de nem szültem meg a kiírt időpontban, másnapra feloldották a tilalmat! Így nem sokra rá tényleg menntem szülni!

A picurkám tudta, hogy mikor kell jönni hogy apucija is ott lehesen együtt velünk! Nélküle rossz lett volna!

Nehéz szülésem volt, de a párom segített!

Azért írtam ezt le neked, hogy tud, reménykedni kell!!!

Én is folyamatosan reménykedtem, pedig lehetlennek tünt!

Szívből kívánom neked, hogy együtt tudjatok lenni a nagy napon és könnyű szép szülésed legyen!!!! :D

És én szorítok neked, hogy ez sikerüljön!

Nagyon sok boldogságot!!!

2 hetes kisbaba boldog anyukája :)))))

2009. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hát nagyon bízunk benne,reméljük nekünk is ilyen szerencsénk lesz,nagyon szeretnénk mind a ketten részt venni ebben a csodában.Sok boldogságot Nektek is!:-)
2009. márc. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!