Gyerekvállalás, nevelés - Gyakori kérdések
Mennyi idő után mentél el orvoshoz, mikor nem jött a baba? Tudtak segíteni? Volt akinél csak lelki dolog miatt nem jött össze, aztán egyszercsak mégis? Orvos nélkül?
Teherbeesés
Teherbeesés
4
Lehet a stressz miatt van? És ha netán mégis terhes lennék akkor szerintem kb. 1 hete lennék az.. akkor már éreznék valami változást?
Teherbeesés
Teherbeesés
1
Nekem csak az egyik petevezetőm átjárható a másik nem, ki esett már igy teherbe és milyen módszerrel és mennyi idő után?
Teherbeesés
Teherbeesés
2
Ha érzem a méhemben a szurkálást, nyilaldozást, akkor biztod benne van a baba és nem kívűl?
Terhesség
Terhesség
5
Csökkenhet a tej mennyisége, ha igény szerinti szoptatás mellett többször cicivel nyugtatom a babámat?
Szoptatás
Szoptatás
3
Merjem inni a cickafarkfű és palástfű teát? Vagy inkább próbáljam meg anélkül? Kérném a segítséget és tapasztalatokat!
Teherbeesés
Teherbeesés
2
Az elevit kapszulátol lehet hizni mert babát szeretnénk és ezért elkezdtem szedni de már olyan étvágyam v tőle és a hasam egyre gömbölyödik?
Teherbeesés
Teherbeesés
4
Kétségbe vagyok esve. Ápr.9-én volt meg a havim és tegnap lefeküdtem a barátommal. Nem védekeztünk, de mielőtt elment kivette. De rám verte. és ott lent is olyan...
Teherbeesés
Teherbeesés
2
Miért ilyen cikk-cakkos a ciklusom vége felé a hőm? Máskor mindig beállt egy szinten, most meg mozog le, fel?
Teherbeesés
Teherbeesés
1
Ez mit jelenthet? Szinte minden du. a hasam "tetejénél"úgy feszül, mintha szét akarna szakadni. Valamit nyomhat a bébi?
Terhesség
Terhesség
1
12. héten jók ezek az eredmények? CRL: 55 mm, BPD: 15 mm. NT:2,4 mm mennyi a takaróredő vastagság határértéke?
Terhesség
Terhesség
5
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!