Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekkorom óta "ezt" művelem....

Gyerekkorom óta "ezt" művelem. Lehet befolyással a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki kérlek, és ne bántsatok, ha buta a kérdésem. De gyerekkorom óta úgy elégítem ki magam, hogy ülve vagy fekve, átkulcsolom a lábaimat és ütemesen mozgok előre hátra, dörzsölöm a combomat. Nekem ez így jó, ez van.

Viszont anyukám anno megszólt, leszidott és bennem van egy szégyenérzet ettől.

Mostanában azon gondolkoztam el, hogy ennek lehet befolyása a teherbeesésre, lehet, hogy ettől nem lehet majd gyerekem vagy vmi gond lesz?

Mindig itt írtok a folyásokról, de nekem ettől pl mindig megnő utána, van, hogy átlátszó van hogy fehér. Ugye nem lesz ettől baj, csak egyszerűen annyi,hogy én máshogy csinálom.


2009. máj. 3. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőle bajod az tuti:) És nincs hatással a teherbeesésre.

Utána pedig a hüvelybemenetnél és a hüvelyben található mirigyek termelnek váladékot, kinek kevesebb, kinek több. Van akinek ez annyi mennyiségű orgazmus után szinte mint egy pasinak:)

De ez is normális:)

2009. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia semmi bajod nem lesz ettöl, söt néha jotékony is mert a fiatal nö megis meri a szervezetét, ettöl te még rengeteg babát szülhetsz majd..:) a folyás azért van, mert kielégüléskor termelödik, meg izgalmi állapotban, azon se agyalj, és mivel nö vagy van pé-d, és akkor több a folyás.., kivánosabb az ember lánya.,

hány éves vagy?

32

2009. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi megnyugodtam:)

igazából magamtól is tudtam ezt csak hajlamos vagyok ilyen butaságokon parázni.21 vagyok.

régen attól féltem, hogy azért nem jön meg, mert ezt csinálom(15 évesen jött nekem csak meg elsőre)

szóval vannak ilyen "bogaraim", és akkor meg kell nyugtatni, aztán többet nem parázok rajta.

2009. máj. 3. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is korán kezdtem a masztizást, elégsokáig, a gimi végéig csináltam ,elég sokat, volt, hogy naponta többször is. Én is éreztem emiatt néha bűntudatot, szégyeltem magamat magam előtt is. Persze mire felnő az ember, tudja, hogy ez nem rossz dolog és nem káros, kivéve ha segédeszközöket használ nem rendeltetésszerűen. A masztinak nem csak annyi a jótékony hatása, hogy megismerjük ettől a saját testünket és hogy legalább kielégülünk, hanem a szervezetnek is nagyon jót tesz és az izmoknak. A pasiknak pl. kifejezetten nagyon szüksége van rá, a gyakori "használat" akár életet is menthet, náluk ugyanis megelőzi a prosztatarák kialakulását, de a szív és érrendszeri megbetegedésekre is jótékony hatással van. Nincs ebben semmi rossz. Ha pedig majd leszegy párod, akivel nagyon jó lesz és kielégítő, már eszedbe sem fog jutni, hogy egyedül csináld magadnak.
2009. máj. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!