Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autóban nem megülő, hisztiző...

Autóban nem megülő, hisztiző cirka 2 évessel vajon bevállalható egy 2 óráts repülőút?

Figyelt kérdés
Az autóval is az a baja, hogy nem szereti ha le van szíjjazva. Szeretnénk kigrani görögbe, de nagy bennük a félsz.
2010. ápr. 30. 15:49
 1/5 Réti bubuzér ***** válasza:
33%
Persze, ne is fogalkozzatok a többi x utassal, akiknek szintén végig kell hallgatni az ordítást.
2010. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te tudhatod.

De ,hogy van,hogy 2 óra görögörszág meg páriz is??

Csak azért,mert mi elöző évben Párizsba utaztunk és az volt 2 óra repülővel.:D


Szerintem nem lenne baj,ha még várnátok pár évet,mert fölösleges végig szenvedni az utat.Tapasztalatból tudom csak mondani.

2010. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az autó és a repülő egészen más.. A repülőben csak a fel- és leszálláskor kell kikötni. Útközben felállhattok, sétálhattok vele. Azt a pár percet meg, míg felszáll ill. landol a gép, kibírja :)) Nyugi, nem lesz baj! Ok. ott a többi utas, de pl. kérjétek ablakhoz a jegyet, hogy nézelődhessen, biztosan érdekelni fogja, ahogy elemelkedik a gép a földtől... akkor nem lesz sírás :))
2010. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom szintén 2 éves. Sokáig gyomorgörccsel indultunk kocsival is útnak, mert ha nem aludt, akkor hiszti volt ezerrel. Pár hónapja viszont teljesen megváltozott, szépen eljátszik a játékaival, nézelődik az ablakon, és beszélgetünk-énekelünk. Most nyugodtam neki mernék indulni egy repülőútnak is. Ezt csak azért írtam le, mert a gyerekek sokat változnak. Ha lekötöd a figyelmét illetve ha már nagyon unja magát akkor sétálgatsz vele, akkor szerintem semmi gond nem lehet.
2010. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még megálmodjuk mi legyen :)
2010. máj. 2. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!