Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hisztiző 11...

Mit csináljak hisztiző 11 hónapos kisfiammal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben egyre durvábban hisztizik, ha valamit csinálni akarok vele. Pelenkázás, lefektetés, öltöztetés, sőt még az etetőszékbe sem akar beülni, pedig volt, hogy vártam, hátha még nem éhes, és többször megpróbáltam. Mindig határozottan, de kedvesen bánok vele, de sokszor már annyira kiborít... Nálatok is van ilyen hasonló korú babával? Nem korai még egy kicsit a hisztikorszak?
2011. jún. 24. 13:40
 1/2 anonim válasza:
26%
Dobd ki!
2011. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen:) 11 hónapos a fiam és hisztizik. Ha nem tetszik valami hisztizik megfeszül, hátraveti magát stb.

Olyankor szépen felveszem és beteszem a kiságyba,/járókába ott nagy kárt nem tehet magában és hagyom egy kicsit megnyugodni. Pelenkázáskor mindig vmi érdekeset adok a kezébe. Ma reggel pl. nem akart beülni a székbe enni, kivittem a konyhából, nézelődtünk az ablakon utána be tudtam tenni.

2011. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!