Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiúval bevállalható...

3 éves kisfiúval bevállalható egy hét Cipruson?

Figyelt kérdés
Még nem ült repülőn, eddig csak autóval utaztunk és az kényelmes volt,mert mindíg kéznél volt. Kicsit félek bár tudom,hogy vannak olyanok akik már csacsemő koruktól repkednek a gyerekkel akár Amerikába is... Igazából a testvéremék hívtak el bennünket,persze náluk nincs gyerek. A társaság miatt nagyon mennék, a fiam egy kicsit visszatart bennünket, viszont semmi esetre sem hagynám itthon!!! Mik a tapasztalaitok, véleményetek??
2011. ápr. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Még ugyan!!


a reptér meg a repülők nagyon fognak tetszeni neki!

2011. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én 3 hósan repültem tök egyedül a kislányommal. 3 évesen már nagyon fog neki tetszeni.

csak arra figyeljetek milyen szállásra mentek, mert gyerek meg egy rossz szállás mindent megkeserít. + erös a nap sugárzása így mindenképpen kell sátor ahol a strandon eljátszik.

2011. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 évessel???

Vele már bárhova lehet menni, jó pihizést

2011. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A repülő az a legkevesebb,mert tudom,hogy azt élvezni fogja,de az ottlét! A szálloda az jó 4 csillagos, de a nagy meleg,a transzter, az ottani közlekedés,az ételek, nem tudom... Voltatok már 34 fokba tengerparti nyaraláson repülővel és persze kisgyerekkel? Nem felelőtlenség ez?
2011. ápr. 6. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 kisgyerekünk van, és nyaralni is járunk rendszeresen. A legkisebb másfél éves, és a spanyol tengerpartra megyünk, de Ciprus is a majdani tervek között szerepel. Jó utat! :)
2011. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm egy-két éves korától hordja a gyerekeit a világ minden tájára nyaralni. Szinte az egész világot bejárták már együtt, a gyerekek 4 és 6 évesek. Nyugodtan mehettek.
2011. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mi tavaly spanyolba voltunk kocsival, kisfiam 2és fél éves volt, a legjobban ő bírta az utat. vidd el a kedvenc játékait és persze gyógyszert hasmenést bármitől kaphat. nyugodtan induljatok el, a repülőn nem lesz gond, az új környezet meg tetszeni is fog neki.
2011. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönet mindenkinek,megyünk Ciprusra!! :))

Annyira jó,hogy egy negatív válasz sem jött,pedig vártam, hogy biztos jönnek majd a leszólások... :))

2011. ápr. 6. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy voltunk, naggyal legkorábban 1,5 évesen, kicsivel meg már félévesen

Itthon is szokott lenni 34 fok, nyilvánvaló, hogy nem a tűző napra ülteti a gyerekét az ember.

2011. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki. :o) Minden helyzetet meg lehet oldani. ha az út necces is lesz, maga a nyaralást nagyon fogja élvezni, szóval bátran és jó pihenést. :o)
2011. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!