Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél éves kisfiúval mit...

Két és fél éves kisfiúval mit játszotok otthon?

Figyelt kérdés
Bölcsis, kb fél hatra érünk haza. Amíg én készítem a vacsorát, apa játszik vele, utána vacsi, én mosogatok, aztán kicsi közés játék és fürdés. Férjem és énszerintem sem játszunk vele eleget, bevallom, fáradtak vagyunk, mire hazaérünk, de annyira lelkiismeretfurdalásom van. Az autókat imádja, tehát autózunk, de úgy érzem, már nem elég. Rajzolni szoktunk még. Gondoltam a korának megfelelő gyöngyfűzőre esetleg, az feljeszti a kis kezét...adnátok még ötletet?
2010. júl. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itthon vagyok a 26 hónapos nagylánnyal, mert a kistesó 3 hónapos, de néha én is azt érzem, hogy túl fáradt vagyok és hogy nem annyit játszok a naggyal amennyit még a szülés előtt:(.

Szerintem a gyöngyfűzés az jó dolog, mert én is most fogok venni, nagy gyöngyöket, ami 2-3 cm átmérőjű, az tuti lefoglalja az agyát és amit felfűz azt esetleg el lehet tenni ajándékként nagyszülőknek, és újabbakat lehet csinálni:)!!!

Rajzolás, festés és gyurmázás is jó kreatív ötlet, csak az én lányom nem szereti ezeket. Én meg csak úgy tudok szépen festeni, hogy matrica üvegfestékkel, hogy az üveg alatt van a minta és azt először kontúrozom és csak után festek, de ő meg csak kinyomná a festékeket eszetlenül, így előtte már nem is festek, csak akkor amikor alszanak.

Üdv egy 2 gyerekes Anyuka.

2010. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát dettó! Köszönöm, hogy írtál. Szokott kérni papírt meg ceruzát, de csak pár percig köti le... a legnagyobb gondom az ,hogy tényleg úgy érzem, nincs ötletem, mihez lenne kedve, mit csinálna nagyon szívesen... mondjuk biztosan kellene a színeket tanulni (szoktuk persze, de nem direkt módon), vagy a testrészeket, vagy nem is tudom. Félek, hogy a mi "fáradtságunk" miatt lemarad. Remélem nem értitek félre.
2010. júl. 28. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
gyurmázunk színezünk és néha festünk, homokozunk, olvasok neki. éppen mihez van kedve!
2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyönygfűzés formaberakós kirakó, nyomda stb utlsó voltam
2010. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!