Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked mennyire Apás?...

A te gyereked mennyire Apás? És te mennyire vagy féltékeny hogy "Apaszerelem" van? Mennyi idős gyermeked?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 éves és sokszor odáig van értem meg vissza. Az anyja látom hogy féltékeny holott szinte ő lát el mindent körülötte és körülöttem is. Rengeteget tesz vesz körülöttünk. Egy igazi anyuka és feleség. Munkámból adódóan azért sokat tudunk együtt lenni 3-an mert nyilvánvaló hogy amikor melóból hazajövök én vagyok a sztár. Nálatok hogy van ez? Mikor van Apa vagy Anyaszerelem!???
2016. júl. 28. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez fura,amit a többiek írnak.Én nagyon anyás voltam kicsiként.

20/L

2016. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj!

Nálunk ugyan ez van!

Apa Isten!

Én örülök neki!

Sokan úgy nőnek fel nincs apa mi legalábbis úgy nőttünk!

A kislányok ilyenek!

Ha lesz vagy van fiú akkor majd neki anya lesz a sztár!

2016. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12 válAszolö vAgyok augusztusba lesz 2 éves a lány

Ha itthon van nagy ritkán az apja akkor szó szerint mint egy kiskacsa úgy megy utána!

Együtt alszanak együtt pakolnak fát mindent de tényleg!

Ha kizárja a mellékhelyiségből akkor orxit!

2016. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!