Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked mennyire Apás?...

A te gyereked mennyire Apás? És te mennyire vagy féltékeny hogy "Apaszerelem" van? Mennyi idős gyermeked?

Figyelt kérdés
Kislányom 1,5 éves és sokszor odáig van értem meg vissza. Az anyja látom hogy féltékeny holott szinte ő lát el mindent körülötte és körülöttem is. Rengeteget tesz vesz körülöttünk. Egy igazi anyuka és feleség. Munkámból adódóan azért sokat tudunk együtt lenni 3-an mert nyilvánvaló hogy amikor melóból hazajövök én vagyok a sztár. Nálatok hogy van ez? Mikor van Apa vagy Anyaszerelem!???
2016. júl. 28. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Kislányok szerintem ilyen korban inkább az Apához "vonzódnak", később majd változik :)
2016. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha baja van, éjjel felkel, stb. csak én vagyok jó. Imádja az apját, Apja is Őt, vannak közös jatékaik, de ez természetes, nem vagyok féltékeny 😊. 6 éves a kislányunk!
2016. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is odáig van az Apjáért, mindig mondja hogy apu, apa, most 13hónapos, mindig vele akar szinte lenni. Persze tudom közben hogy engem is szeret, nem vagyok féltékeny, sőt örülök is neki hogy apás fiú!:-)
2016. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
2-es vagyok, az lemaradt, hogy kislány 😊.
2016. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom nagyoooon apás! Rengeteg Felkiáltó jellel:)


Imádja csak rajta lógna egész álló nap. A párom itthon dolgozik így még csak az sem jöhet szóba hogy olyan hű de keveset látja és mégis!


Mikor pl megyünk a mamáho érte ha ott tölt pár órát akkor megállunk legugolunk és gondolhatod, hogy nem hozzám szalad oda:)

Féltékeny Soha nem voltam. Viszont már sírtam, hogy engem nem szeret s biztos valamit nagyon rosszul csinálok!


De nem hiszem, hogy rosszat csinálok. Egyszerűen a lányok tényleg rohadt apásak.. Na de ennyire? :)

Óriási "szerelem" van köztük és én ezt imádom! Imádom, hogy így Imádják egymást:)

2016. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A Mi kislányunk is másfél éves amúgy. Pontosabban 19 hónapos.
2016. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 lány van. (2,4) Mind a kettő nagyon apás. Hihetetlenül. Bár sokat is vannak együtt du. Imádják, és nem tűnik úgy hogy majd kinövik. Én ezt nem bánom. A kicsi, ha éjszaka fel kel azt mondja, hogy "apa". Napközben is mondja, hogy "Apa mikor jön már haza hozzám?" Szóval rajongásig imádják egymást. A nagyobb is. Állnak az ajtóban, amikor kb jön az apjuk. Aztán meg lógnak rajta. Mennek ki vele a kertbe, csak vele hajlandóak vacsorázni. Szóval tényleg nagyon. Ez engem soha nem zavart. Nekem nem volt jó a kapcsolatom az apámmal és a páromnak sem, szóval mi ennek nagyon örülünk. Szegénynek mondjuk alig van 2 perce, ha már hazajött, mert sírnak, ha még esetleg el kell mennie valahova nélkülük. Altatásnál is a kicsi vele alszik el. Az az egy aminek nem örülök, hogy látom munka után még mennyire fárasztják. Rengeteg mindent neki kell megcsinálni, mert egyébként sírnak. Bár ez nekem így nagy segítség. De szerintem a jó kapcsolatuk alapja is ez. Én örülök egyébként, hogy ilyen a kapcsolatuk :)
2016. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Anno első mondatom az volt, hogy "Apa nincs?" (nem volt otthon).

Bakker, lányomé pontosan ugyanez volt.


Engem nem zavar, sőt, örülök, hogy ennyire jól kijönnek. Azon kicsit röhögök a markomba, hogy a terhesség alatt a férjem mantrázta, hogy nincs egy ágyban altatás. Első házassága alatt 12 évesen is köztük aludt a lányuk. Mondtam, hogy oké, én is így tervezem, kivéve, ha nagyon beteg és jobb megfigyelni.


No, mi külön alszunk, mert úgy horkol, mintha egy maroknyi anyacsavart tennének egy mixerbe. Na, na, ki szoktatta maga mellé a lányunkat? Az apja. Most meg morog, hogy minden éjjel 2-3 között fel kell kelni és kihozni a kisasszonyt, mert vele akar aludni.

2016. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szintén másfél éves a kislànyom. Nincsenek rà szavak, hogy mennyire apás! A férjem szó szerint mozdulni sem tud, mert a kislányom ràcsimpaszkodik a lábára, és addig nyüszít /elnézést, hogy ezt írom, de ez nem sírás, hanem valami szörnyű vérfagyasztó nyüszítés☺/, amíg fel nem veszi. A férjem is odavan Érte, tehát nincs gond, csak el ne tűnjön Apa a képből. A 3 éves fiammal inkább bezárkózunk a szobába arra a pár percre, amíg a férjem a vécén ül, mert a kislànyom üvölt-tombol a vécéajtó előtt, meg sem lehet közelíteni, nemhogy felvenni és megnyugtatni. Pedig mindig próbálkozom, de ha a férjem otthon van, én nem létezem. A fiam viszont nagyon anyás. Neki pedig csak én létezem.☺
2016. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiam, 16 hós. Szavajárása: Apa?????????????? Mikor ott az idő, hogy hazaérjen és késik, mert túlórázik, nem lehet vele bírni. Apa, apa, apa, közben rázza a fejét...
2016. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!