Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki hasonlò helyzetben...

Aki hasonlò helyzetben van, hogy oldja/oldotta meg?

Figyelt kérdés

2éves mùlt a fiùnk.Az apja reggeltől estig dolgozik àltalàban hétfőtől szombatig.Amikor itthon van fáradt és semmit nem segít.Egyedül làtom el a fiùnkat,ùgy érzem magam mint egy egyedülàllò anya,csak este van itthon mellettem valaki aki tvzik.Emellett nagyon türelmetlen.Megértem,hogy fàradt de engem meg bosszant,hogy ha itthon van folyton kiabàl veszekszik a fiùnkal.Akaratos természet mindkettő.Tegnap egy sajt miatt pattant ki a balhé.Nem tudom meddig bírom még!Értem,hogy kell a pihenés neki de ha feszült ideges miért mindig rajtunk vezeti le?a fiùnkkal minden nap kiabàl valamiért,legyen az a legapròbb dolog.Pl.nem szàll ki elsőre a fürdőkàdbòl,vagy pl.nem pakolja el a jàtékait.Beszéltünk erről sokat akkor meg megsértődik.

Szükségem lenne egy apàra férjre de nem olyanra aki folyton kiabàl veszekszik.Mi lehet itt a megoldàs?


2016. márc. 13. 08:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19-es, nem ám minden gyerek ilyen jól alvó! Van olyan kétéves, aki 2-3-szor kel éjszaka. Meg nem ám olyan pihentető az az alvás, amikor folyton a gyerek ébredését várod.
2016. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Azzal a kétévessel baj van, vagyis a szülei nem állították be megfelelően a napi rutint. Normál körülmények között, amikor épp nincsen semmilyen fájása, nem beteg, átalusszák az éjszakát ilyen idős korban.


Akiknél ez ennyi idősen nem jellemző, ott a napi rutinnal van gond, de ez egyéni probléma (védőnőtől, háziorvostól, gyerekpszichológustól lehet tanácsot kérni )

2016. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom anyagilag függsz ettől a fickótól (apának/férjnek nem nevezném), hogy még vele élsz. Én egy ilyennek nem szültem volna, de ezen már nincs értelme merengeni. Én azt látom a saját ill. a az ismerőseim kapcsolataiban, hogy ahol nincs egymástól anyagi függés vagy a nő keres többet, ott nincs a férfi részéről ez a fajta hozzáállás, mert tudja, hogy onnantól lehet két hetente látogatni a gyereket. Sajnos, ahol kiejtheti a száján, hogy én tartalak el titeket, ott gyakran olyan helyzet alakul ki, mint nálatok...
2016. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hogy tervezett gyerek a kisfiad, de amikor az apukája úgy nyilatkozott, hogy igen, ő is szeretne gyereket, akkor vagy félrebeszélt, vagy nem tudta mit mond.

A leírásod alapján ő csak szórakozni és pihenni szeret, és köze nincs a gyerekhez! Sem téged nem szeret, sem a saját gyerekét.


Nekem is fárasztó munkám van. De nekem nem volt megterhelő a gyerekkel játszani, amikor hazaérkeztem. Alig vártam, hogy hazaérjek, és manózhassak egy nagyot. Anyát elküldtem barátnőzni, meg pletyuzni, nehogy depis legyen a négy fal közt. Amíg nem tudott járni, a manót egy kenguruban magamra kötöttem, és elmentünk sétálni. Nagyon élvezte, hogy nem a boltba megy az anyjával, hanem arra megyünk, amerre ő mutatja. Vagy kukucsoltunk otthon. Bújócskáztunk és kerestük egymást. Vagy fél literes üres ásványvizes flakonokba üveggolyókat téve rumbatöknek használtuk, és óriása zajt csaptunk vele.

2016. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!