Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kisbabája van és...

Akinek kisbabája van és terhes vagy volt már ilyen helyzetben, hogyan oldotta meg mikor már nagy hasa volt?

Figyelt kérdés
11 hónapos a kisfiam és most 8 hetes terhes vagyok. Fel fogom tudni emelgetni nagy hassal őt? Most is van,pedig persze vigyázok, hogy belerúg a hasamba ahogy rúgkapál. Ti hogyan oldottátok meg?
2010. febr. 15. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 11 honapos a lanyom,27 hetes terhes vagyok*

Fel tudom emelni.Annyi hogy nem jarok vele fel-ala.Szerencsere tud maszni,ugyhogy a földön eljatszik maganak,mar fel is all magatol,ugyhogy nem unatkozik.De a lepcsön lecipelem,meg felhozom,ha megyünk valahova.Etetni is ölböl etetem,fürdetni nagy kadban fürdik,egyedül oldom meg.Semmi bajom nem lett,nem lesz.Igaz hamar elfaradok:)Hidd el mindent fogsz tudni ugyanugy csinalni,csak közte több szünetet tarts mindig.

2010. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én kisfiam 14 hónapos és én is 8 hetes terhes vagyok:)!!!Nagyon kíváncsi leszek én is erre,hogyan is lesz.Mondjuk annyira nem félek tőle,mert láttam kismamikat babóval és nem láttam "megterhelőnek" hogy esetleg felvették a kisbabájukat.Bár gondolom érezni fogjuk ha kényelmetlen a helyzet és nem emelgetjük folyton majd.

Boldog babavárást!

2010. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan oldanád? Éled az életed... Ahogy lehet kerüli az ember a problmás dolgokat, de ha egyedül vagyok be kell emelnem az etetőszékbe, ki kell elmelnem, fel kell tennem a pelenkázóra, és le kell vennem, be kell tennem a babkocsiba, és ki kell vennem, fel kell emelnem a mosdóhoz és ki kell vennem és be kell hajolnom a kádba és meg kell fürdetni, mert más nem teszi meg helyettem egyiket sem. Ha apa itthon van, sokat segít, általában ő teszi ezeket, de ha nincs, nekem kell.

Lányomnak is pont akkor volt rugdosós korszaka, mikor koraterhes voltam, rettegtem, hogy baj lesz, de nem lett.

Lányom 20 hós, és két hét mulva szülök.

Lovagol a hasamon, ugrál rajtam, az ölembe ül, viszont ad rá puszit, simogatja, imádja már most a kistesót.

Szóval meg kell csinálni, és ennyi.

2010. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy őt sem lehet amiatt elhanyagolni,mert jön a tesó. Attól, hogy felemeled, játszol vele, egy normál terhességnél nem lesz semmi bajod neked se és a babának se. Még ha véletlenül megüt,megrúg akkor se tud kárt tenni bennetek. Nálunk is kicsi a 3 gyerkőc között és mindent ugyanúgy megcsináltam a nagyobbakkal akkor is, mikor kismama voltam.
2010. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!