Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idösen szokott le...

Mennyi idösen szokott le gyermeked a cumiról és hogyan?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
soha nem volt cumija.
2015. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
2 èves 3 hònapos volt, mikor leszokott. Nagy cumis volt, szinte mindig a szájában, fèltem is, hogy soha nem fog leszokni, annyira függő. Ráadásul csak 1et fogadott el. Mikor jöttek a nagyörlői hátul, nem szopta a cumit, hanem rágta, ès ki is rágta a gumiját. A bölcsiben pedig levágták a lògò rèszt, nehogy lenyelje. Azòta nem cumizik. Aznap estre mèg kèrte, mondtuk h el lett vágva, de ùgy nrem volt jò nreki, ès hiaba volt ugyan olyan tartalèkban, az nem kellett. Kb. 3x annyi idő volt az altatás mint cumival, de elaludt nèlküle. Másnap már csak mondta h nincs cumi mert szètrágta, 3. Nap már meg sem emlìtette. Èn magam sem hiszem el, hogy ilyen könnyen lemondott ròla.
2015. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
15 hóanposan. Úgy, hogy nem kapta meg a cumit :) Inkább elringattam. Ébren meg amúgy se kapta meg, kérni meg még nem tudta.
2015. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Az idősebb gyerkőcöm 2 éves korában. A kisebb most 2,5 éves, és cumifüggő. Csak alváshoz kapja meg, de ha rajta múlna napközben is kellene neki.

Én nem görcsölök, nem aggódok. Elvenni erőszakkal nem fogom, majd elhagyja.

2015. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első gyerekem 1 hónapos korában rájött, hogy átverés, onnantól sajnos nem kellett neki, meg is kínlódtunk az altatással.

A 2. gyerekem 1 évesen jutott el idáig.

Egyiknél sem kellett erőszakkal elvenni, sőt, én még örültem volna, ha kicsit tovább cumiznak, mert onnantól az altatás egy rémálom volt.

2015. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 évesen odaadta a mikulásnak - és azonnal ujjszopós lett. ezt kb 5 évesen hagyta el, nagy nehezen, mindenfélét megpróbáltunk.

a kisebbik szerencsére nemvolt cumis.


a kisfiú akire vigyázok 2 éves, nagyon cumis, nem csak pihenéshez,alváshoz v önnyugtatáshoz kell neki, hanem hagyják, h egész nap a szájában lógjon. Amikor velem van mindig mondom neki, hogy így nem értem amit beszélsz, ki is veszi és csak alváshoz kéri vissza. Szerintem ha picit törődnének ezzel a dologgal a szülei is, akkor simán le lehetne szoktatni róla.

2015. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam.
2015. júl. 15. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 evesen a motorral betonba harapott es annyira logtak a serult fogai h.o maga nem kerte a cumit.Neha meg mondja h.Anya cumizhatok?En odaadom,o meg par perc mulva kikopi. 5 eves,mar nincs meg a feelingje.☺Csak sajat velemeny:hagyd,h.o maga hagyja el.(nyilvan nem 10 eves koraban). Nekik ere szukseguk van,es potcselekvest fognak keresni. En pl.a kormom ragtam,a baratnom az ujat szopta a tesom a parnacsucskot.V.ha meg nagyobb koraban igenyli,es cikinek talalod akkor csak otthon engedd meg neki.Csak otletek.A lenyeg,h.ne legyen rossz erzese elvalni a cumijatol.A lanyom meg nem cumizott.
2015. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!