Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van más is, akinek a gyereke...

Van más is, akinek a gyereke sírva szokott hisztizni, vagy valóban az én lányom a kuriózum?

Figyelt kérdés
Lányunk 2 és fél éves, minden nyomorult öltözködés egy kínlódás vele, az összes csodamódszer ellenére is. EGyébként nagyon jófej kislány, nincs vele más gond, de reggel az öltözködés minden áldott momentumán kiborul: nem akarok nadrágot, nem kell harisnya, utálom a sapkát, nem kell kabát, nem akarok indulni. Előfordul, hogy ez odáig fajul, hogy a kisasszony toporzékolásba fog, közben ömlik a könnye azon, hogy a harisnya a lábára került... A szomszéd néni óvónő volt, megőrülök tőle, hogy amikor csak találkozunk, felvilágosít, hogy a gyerekem túl sokat sír, hiszen a hiszti nem ilyen (jelzem, hogy amint valami érdekesről kezdek mesélni, mikor én is összeszedem magam és a reggeli rohanásban és hisztériában idáig jutok, akkor hirtelen minden szívfájdalma megszűnik, és mint amit elvágtak, normális hangon kezd beszélni, nem ritkán röhög). De ez van, ő így hisztizik, máson is így szokott, és bár nem csinál ilyet sűrűn, és azt hiszem, jól is kezeljük, de neki ilyen a hisztije. Tudom, ne érdekeljen, ne törődjek vele, nem is határozza meg a napjaimat ez a dolog, inkább dühít. Ma a férjem vitte bölcsibe, mert én 10re megyek egy megbeszélésre, és ma is üvöltött a lépcsőházban azért, mert nem szandálban mentünk, a néni kinéz, és nem hagyhatta szó nélkül, rögtön meg is jegyezte, hogy szegény kicsi, mennyit sírdogál. VÁÁÁÁÁ!
2014. dec. 9. 07:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Vagy max. totál megőrülünk. :D
2014. dec. 9. 11:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden reggel, illetve elindulás horror! A középső lányom indul úgy, mint a tied. Már 3 éves, de szörnyű. Fél éve még olyan is volt, hogy mire a többi gyereket kabátba öltöztettem, ő megjelent teljesen pucéran. Gondolhatod...

Egyébként az én szomszédom is óvónő volt. :) Volt olyan, hogy annyira üvöltött a gyerek, hogy kijött a kezében egy üveg lekvárral, hogy pont most akarta áthozni. Aranyos volt, nagyon zavarba jött, mikor azt látta, hogy a lányom tőlem egy méterre vonaglik, és üvölt a földön (gondolom azt hitte én ölöm.)

Szóval nyugi, a nénivel ne foglalkozz, vannak gyerekek akik nehezen mozdulnak ki a komfort zónájukból. Legalább is én erre fogom a hisztit.

2014. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!