Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valakinek mostanában...

Volt valakinek mostanában vírusskiütése a kisgyerekén? Ez valóban az lehet? Esetleg tejallergia nem lehet? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5éves és egyik nap piros apró pöttyök lettek rajta. Ezek a kiütések 1-2óra múlva el is múltak. Kapott fenistil cseppet és kalciumot rá. Rá pár napra lázas volt 1x, de nem magas és reggel mire felkelt már az egész teste kiütéses volt. Mire az orvoshoz elvittem már nyoma sem volt a kiütésnek. de fotón meg tudtam mutatni. A doktornő szerint ez egy víruskités ami azért nem ürült ki neki, mert a fenistil mellett tejmentes diétát kellett volna tartani, ugyanis a tejtermékek táplálják ezt a vírust. Így tettünk utána megint nem jöttek elő a pöttyök. Visszatértünk a tejtermékre. Két napig semmi aztán a harmadik napon megint jöttek ki pöttyök 1-2 amelyek szintén 1-2óra alatt eltűntek. A gyereknek semmi tünete nincs 1,5hete se láz, se nátha semmi. A pöttyök jönnek 1-2óra alatt elmúlnak, észre sem veszi nem viszket neki semmi. A dokinő szerint ez még mindig a vírus. Félek nehogy tejallergia legyen.
2014. nov. 11. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk volt kiütésünk a tejtöl, de az nagyon lassan múlt el. Több, mint egy hétig tartott. Hátha nálatok nem ez a gond.
2014. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam neked privát üzit.Mi történt azóta? Kiderült valami?
2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!