Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Középfülgyulladás lehet ez...

Középfülgyulladás lehet ez már megint?

Figyelt kérdés

Kinek a gyereke szenved még ettől? Szerdán voltunk dokinál kontrollon egy antibotikumos kezelés után, és gyógyultnak nyilvánította. De ma (4 nap múlva, vasárnap) megint hőemelkedése van és a fülét fájlalja(már nem hiszem el ,hogy ennyi idő alatt). Mi ez már megint, középfülgyuszi? Lehetséges lenne ez, már megint?

Most kapott antibiotikumot, most megint nem kaphat! (mindenképpen leviszem hétfőn dokihoz) Két napot volt oviban, így visszajött volna a betegség?

Hogy gyógyítsam meg, lehetőleg már antibiotikum nélkül? Van valami ötletetek? Mert másfél hét múlva műtétre kellene vinnem, de csak egészséges lehet. Ki kell venni az orrmanduláját, a fülgyulladások miatt.


2010. jan. 31. 08:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A műtétig és utána egy darabig nem megyünk az ovi közelébe sem.
2010. febr. 1. 08:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

13.21-es vagyok

Nem , hál'Istennek nem lett semmi baja.

A beszéd meg hülyeség szerintem.

2010. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi pont ezzel a problémával küzdöttünk 4 hónapon keresztül.

Amíg szedte az antibiotikumot, jól volt, pár nap múlve megint középfül gyulladása lett.

Amire a gyerekorvosunk fülészetre utalta, addigra a garat mandulái teljesen hegesek voltak a sok gyulladástól, az orrmandulák meg kb 2x nagyobbak a normálisnál.

Ahogy gyulladásmentes volt, ki is vették a manduláját.

Azóta nem volt még beteg (két éve volt a műtét, akkor volt 3,5 éves)

2010. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mi még csak dec.22 óta vagyunk így. De mivel a háziorvos a vállát rándította, így én másnap magamtól a fül-orr-gégészetre vittem. Tiszta béna a háziorvosunk, hamarosan le is váltom, mindig így járok vele. Szóval csak azt akartam ezzel mondani, hogy lehet, hogy mi még időben kerültünk jó helyre. Jövőhétig igyekszünk megelőzni minden betegséget. Örülök, hogy a Ti problémátok megoldódott a műtéttel! Biztató.
2010. febr. 1. 18:13
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem sikerült meggyógyulni, sőt rosszabb lett. 1 műtét időpontot már el kellett halasztani, de lehet, hogy a következőt is, 3 nap múlva kiderül... :( nagyon elkeseredtem
2010. febr. 8. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!