Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mikor kezdtek el...

Anyukák, mikor kezdtek el karácsonyi ajándékokon gondolkodni? 4 éves lányom a nyaralás alatt előállt a listával.

Figyelt kérdés

Rengeteg dolgot mondott, de tanácstalan vagyok :(

A lista:- Lego duplo ( rengeteg van, alig játszik vele)

-világító sellő barbie ( egy vagyok, szintén nem köti le, babázni sem szeret nagyon)

-egy másik, szintén tv-ből kinézett baba

-geomag ( tavaly is lebeszéltek róla, mondván, még pici hozzá)

-gelarti( matricakészítő, ez csak 5 éves kortól ajánlott)

Aquabeads ( 4 éves kortól varázsgyöngy, amit le kell spriccelni vízzel. szintén nem tudna melléje leülni)

Rengeteg könyvet

Bogyó és babóca társast kért. Ezekkel nincs gondom. Illetve néztem ki neki diavetítőt. Szerintetek az jó ötlet? Biztos lesz még egy rakat ötlete, de nem árt elkezdeni a tervezést..


2014. szept. 23. 00:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én még nagyon korainak tartom a készülődést a karácsonyra! Elnézést, hogy kispapa létemre belekotyogok, amikor az anyukák lettek kérdezve. Az én fiam is a Minimax, meg más gyerek-csatornák nézése közben fel-fel kiált, hogy "Ilyet kérek!"

Én meg bólogatok, hogy rendben, majd megkapod szülinapodra, vagy karácsonyra - ha szófogadó leszel addig. Ő meg bólogat, hogy ő is így gondolta.

Aztán két hét múlva már mást reklámoznak, és elfelejti a korábi reklámokat. Tavaly közvetlenül karácsony előtt a Hot Wheels autókilövő pályát reklámozták nagyon, a reklám nagyon tetszett neki, és azt kért karácsonyra. A Jézuska meghozta - vagy két alkalommal játszott vele karácsony után.

Óvatosan kiszedtem belőle, hogy ennek az az oka, mert a reklámban másképp, szuperebbül nézett ki.

Azóta, ha valami tetszik neki és én is úgy találom, hogy lenne értelme megvenni, elmegyünk a játékboltba egy lufit, vagy olcsóbb kisautót venni, és közben mintegy véletlenül, utbaejtjük a reklámozott játékot. És kikérem a véleményét, hogy tényleg szeretnéd karácsonyra??? Mivel a valóságban, összeszerelve nem olyan csilivili mint a reklámban, nem egyszer volt, hogy a gyerek maga beszélt le róla.

- Óh papi, hát a reklámban ez sokkal jobban nézett ki. Ha ilyen valójában, akkor nem ezt kérem majd, jóóó?

2014. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi az építő jelegű válaszokat :) Utolsó, természetesen a kispapák/apukák is válaszolhatnak :)

Beszélgettünk közben, mondtam, hogy 1-2 dolgot hoz a Jézuska ( hogy legyen meglepi is), így duplót, és könyvet kért. Ezen kívül még a diavetítő és a társas van listán. :D Mondta, hogy inkább ezeket kéri, mint pl a sellő barbit.

Jó ötlet még a futóbicikli, köszönöm ( nem is tudom, hogy maradt ki, pedig imád kismotorozni, csak már kinőtte) :)

2014. szept. 25. 21:40
 23/23 anonim ***** válasza:

Természetesen a TV reklámos játékok 90%-át én se tartom értelmesnek. A lego az egyetlen,amit nem tartok annak,bár abból is jobban szeretem a kreatív készleteket,nem pedig a tematikusakat.

Mivel nem veszek alapból sok játékot,így mindig az értelmes,sokáig játszható játékokat keresem. És a kínai olcsó minőségűeket kerülöm. Nem vet fel a pénz,de nem is látom értelmét,hogy olyat vegyek,ami olcsó 1x max 2x tud vele játszani.

2014. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!