Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ötleded, hogy nyaralás...

Van ötleded, hogy nyaralás alatt ha nincs se hűtő, se mikro, akkor hogyan adhatnám a reggeli és esti tejet 2 évesemnek?

Figyelt kérdés
Esetleg vízforralóba lehet tenni tejet? Van nem tudom... :(
2014. júl. 13. 13:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tejet kap? Esetleg junior tejital nincs por formájában, mint a tápszer? Babavizet melegítesz hozzá, ha csapból folyik meleg víz, ha nem, akkor vízforralóval.
2014. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
milyen tejet?
2014. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát rendes tejet nem lehet vízforralóba tenni, mert ráég. Nem lehet valahol melegíttetni? Szobahőmérsékleten nem issza meg? Tűzhely sincs? Esetleg bébiételmelegítő, de nekünk az nem jött be, nagyon lassan melegített.
2014. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tejet adsz neki? Én szívószálasat szoktam neki vinni. Annak semmi baja nincs hűtés nélkül és melegíteni se szoktam, megissza szobahőmérsékleten.
2014. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2 dl dobozos uht tej? Az eláll szobahőmérsékleten és úgy meg is tudja inni.
2014. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet a 2 dl-es tej szívószállal, én a lányomnak kakaót szoktam olyat venni.
2014. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Minden reggel veszel tejet (fél literest), beleállítod egy tálka meleg vízbe a bögre tejet és felmelegszik, hűtőtáskában nem tudom eláll-e estig a maradék tej (este ugyanúgy melegíted a meleg csapvízbe állított bögre tejet). Nekem hirtelen ez jutott eszembe.

Valami kis bolt biztosan van a közelben, ahol tudsz tejet venni vagy vannak ezek a 2 dl-s tejek, kakaó ital... ez nem tudom, hogy hűtő nélkül is tárolható-e, de úgy emlékszem, a boltokban a hűtőben tárolják, tehát akkor az nem jó, de utánanézhetsz, hátha.

2014. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Forralsz vizet és valami edénykébe beleöntöd, ebbe pedig beleállítod a cumisüveget vagy poharat.
2014. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy kis indukciós főzőlapunk, azt vittem magammal a szállodába, plusz hozzá egy kislábast. Tökéletes volt, kis helyet foglalt. A fertőtlenítést is ezek segítségével oldottam meg.

Fél éves baba anyuja

2014. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A vízforraló jó ötlet úgy, hogy forralsz vizet, és abba állítod bele a bögre tejet. Felmelegszik picit és ihatja is.
2014. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!