Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van ötleded, hogy nyaralás...

Van ötleded, hogy nyaralás alatt ha nincs se hűtő, se mikro, akkor hogyan adhatnám a reggeli és esti tejet 2 évesemnek?

Figyelt kérdés
Esetleg vízforralóba lehet tenni tejet? Van nem tudom... :(
2014. júl. 13. 13:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

És használj uht tejet.

Tartsd a lehető leghűvösebb helyen.

A forró vízbe meg tudod melegíteni.

2014. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen rendes dobozos tejet iszik már. Arra szoktunk figyelni,hogy ne legyen tartós.Szerintetek baj lenne ha 4 napig tartósat inna? :( Akkor úgy fogom,hogy vízforralóba melegítem a vízet és beleállítom a cumisüveget.Köszönöm az ötletet.
2014. júl. 13. 15:15
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha tartós tejet felbontom reggel,kibírja estig hűtő nélkül?
2014. júl. 13. 15:21
 14/21 anonim ***** válasza:

én is tartós tejet vettem, én este bontottam fel, akkor kapott 2,5 decit, reggel szintén annyit, így elfogyott fél liter, mi meg kávéztunk 2x, így csak picit kellett kidobni.

reggel nem bontanám fel, nappal azért jóval melegebb van mint éjjel!

vagy tényleg jó ötlet a 2 decit, abból legalább sok féle van, vaníliás, karamellás, kakaós, ha esetleg kényeztetnéd ilyenekkel

2014. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Érdemes a tartós tejet megkóstoltatni előtte, hogy elfogadja-e mert az én fiam semmi pénzért meg nem itta volna. A sima tejjel semmi gondja nem volt.
2014. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Cumisüveg melegítőd van? Vagy esetleg ilyen: [link]

Esetleg ihatna folyékony tejpépet, Nestlé vagy Milupa, sokféle ízben van, 2-2,5 dl egy doboz. Mi a nyaralásokat így oldottuk meg. ilyen: [link]

2014. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
de amúgy minek melegíteni? ha nincs hűtő akkor szobahőmérsékletű lesz a tej. gondolom ilyen hőmérsékletűn issza egyébként is, csak mivel hűtőben tartod, melegíteni kell
2014. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Langyosan issza a tejet azért melegítem. Már nem fog meginni tejpépeket és társaikat,lassan 1 éve tejet iszik reggel és este,pont azért mert már a tápszert nem fogadta el sajnos. Köszönöm az ötleteket.
2014. júl. 13. 20:57
 19/21 anonim ***** válasza:
Kóstolta már a folyékony tejpépet? Az én 4,5 évesem is évek óta tejet iszik, de ezeket bármikor.
2014. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám. én úgy oldotta meg,h. vittem vízforralót. bár nem a tejet tettem bele,hanem tejitalt vettem,amit amúgy sosem és ahhoz melegítettem meg a forralóban a vizet.
2014. júl. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!