Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mikor kezdtek el...

Anyukák, mikor kezdtek el karácsonyi ajándékokon gondolkodni? 4 éves lányom a nyaralás alatt előállt a listával.

Figyelt kérdés

Rengeteg dolgot mondott, de tanácstalan vagyok :(

A lista:- Lego duplo ( rengeteg van, alig játszik vele)

-világító sellő barbie ( egy vagyok, szintén nem köti le, babázni sem szeret nagyon)

-egy másik, szintén tv-ből kinézett baba

-geomag ( tavaly is lebeszéltek róla, mondván, még pici hozzá)

-gelarti( matricakészítő, ez csak 5 éves kortól ajánlott)

Aquabeads ( 4 éves kortól varázsgyöngy, amit le kell spriccelni vízzel. szintén nem tudna melléje leülni)

Rengeteg könyvet

Bogyó és babóca társast kért. Ezekkel nincs gondom. Illetve néztem ki neki diavetítőt. Szerintetek az jó ötlet? Biztos lesz még egy rakat ötlete, de nem árt elkezdeni a tervezést..


2014. szept. 23. 00:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%

Beszéld meg vele, győzd meg, ami neked nem tetszik, ahelyett ajánl jobbat, ülj le vele játszani, vegyél neki olyat, amihez te is kellesz, a társasjáték, diavetítő jó ötlet. Az értékrendet te közvetíted. Sajnos az oviban sok " rosszat" tanul, de tudod ellensúlyozni, mutass jobbat.

Nálunk pld egyáltalán nincs tv.

2014. szept. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A geomag tizeneveseknek valo, az kizárt. A listán csupa tv reklám jatek van, max a Duplonak van értelme, de ha nem jatszik vele, akkor felesleges. Talan a Lego Friends tetszene neki. Valószínű el van kényeztette, tul sok játéka van es sokat néz tvt is. En a lányomnak amikor 4 eves volt babahaz at vettem, azzal nagyon jol eljátszott meg evek mulva is. A masik nagy siker a szobai trambulin volt, az különösen jo mozgékony gyerek eseten, rossz időben. Ilyen volt a babaház-igaz, akkor nem ennyibe kerult.... [link]
2014. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is már most mondogatja, hogy miket szeretne az Angyalkától (5 éves). Néha mondd olyasmit is, amivel tudom, hogy nem játszana, csak meglátta a tévében. Főleg karácsony előtt szokott sok értelmetlen játék reklámja lenni. Ilyenkor megmondom Neki, hogy attól, hogy a tévében látja, nem biztos, hogy az tényleg olyan jó, mint amilyennek látszik.

Karácsonyra meg a sok kívánságból választok kettőt-hármat, közöttük lehet olyan is, ami szerintem haszontalan játék, de tudom, hogy vágyik rá. Például a Ti eseteteket nézve például vennék egy barbie-t, egy társast és egy könyvet, meg mellé esetleg egy diavetítőt.

2014. szept. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle, hogy ha csak egyet kérhetne melyik lenne az. Mondjuk én a kevés ajándék híve vagyok...
2014. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Ne nézzen annyi szar tv-t a gyerek, és nem lesznek felesleges igényei! Mi ez már, hogy még alig lett ősz, de már a karácsonyon gondolkozik?! Le kellene foglalni a gyereket, értelmes játékokat elé tenni, és ami a legfontosabb: TV KIKAPCS!!!
2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
No, ezzel már többször megszívtam, mindhárom gyereknél. Mert megvettem vmit októberben és december 10-től már iránt érzett csillapíthatatlan vágyat. Hej, ráérünk arra még... ;-)
2014. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Megkérdezném,hogy melyeket szeretné legjobban.Azt az egyet venném meg.Kizárt,hogy ennyit.
2014. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Max. egy hónappal előbb kezdek vásárolni, de inkább december elején, közepén.
2014. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Kevesebbet üljön a reklámok előtt,és mindenképpen választank egyet ami neki való,max kettőt mondjuk matricakészítő az simán belefér,sose az a lényeg hány éves kortól ajánlott,mert lehet a te lányodnak már menne van érzéke hozzá,meg mondjuk egy barbit,vagy könyvet.

Vagy a diavetítő az remek ötlet.Nem hinném,hogy a gyereknek kéne eldönteni,hogy mit kér karácsonyra,ráadásul nem is ekkora listát.

2014. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ezek tényleg csupa reklám játékok. pont ezért szerintem őrültség lenne most megvenni, hisz még mennyi új reklám lesz karácsonyig, pont az ilyen gyerekek miatt!


hogy a kérdésedre is válaszoljak, én már megvettem a fiamnak. 2 éve kért egy carrera pályát, elég húzós az ára, de kitartóan vágyik rá. nyáron találtunk nagyon akciósat, így megvettük neki.

de ha ilyen reklám listám lenne akkor biztos várnék még 2 hónapot... :)

2014. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!