Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan altassam a 20 hónapos...

Hogyan altassam a 20 hónapos fiamat, ha eddig csak cicin, vagy babakocsiban volt hajlandó aludni?

Figyelt kérdés
Van alvós macija, de nem szopcsizza azt sem az ujját sem, és cumi sincs. Este énekelve cicin alszik. Nem lenne ez gond csak jön a kistestvér, és így is nagyon le vagyok fogyva, nem beszélve arról, hogy éjjel még mindig minimum kétszer szopcsizik. Meg más nem tudja elaltatni és mi lesz ha befekszem szülni? Ez így nem jó. Igaz még csak 5 hetes vagyok, de időben kéne cselekednem. Sírni nem fogom hagyni, úgyhogy kérlek kímélőbb ötleteket adjatok.
2009. nov. 23. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
11-24 16:36-os: négy gyereket szoptattam egy-egy évig, mindegyik felnött ember - szért valószinü csak tudodk valamit a szoptatásról meg a gyerekekröl...
2009. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!