Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek is történt ilyen?

Veletek is történt ilyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos korától 15 hónapos koráig csak azt mondta nekem, hogy anya, aztán áttért arra, hogy ai, ez a nevem megánhangzói. Már lassan 2 hónapja csak így szólít. Kikészültem, nem is akarok vele beszélni se, főleg mára tett tacsra. Mert hiába nincs itt az apja, csak apa. Pedig az ő nevét is hallotta több ezersze, ő mégis apa. Hiába mondom, hogy anya vagyok, le...! Elegem van beleőle, csalódott vagyok. mit csináljak????
2009. nov. 23. 10:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik a mikor a nevemen szólít!Nagyobb a szókincse!Azért mert a nevemen szólít még tudja hogy én vagyok az anyja!Nem tudom ahoz mit szóltál volna amikor a fiam engem a nevemen szólított de mindenki mást anyának!:)Amikor rászóltam annál jobban utána ráhagytam azóta nem csinálja de engem az se idegesített annyira hogy NE SZÓLJAK HOZZÁ!!!!!!Jó mostt trehes meg vagy minden ingerültebb türelmetlenebb de mi lesz ha meg lesz a kicsi a nagyobbik megse mukkanhat???Már előre sajnálom az a kisfiut!Még kicsi baba szinte és tudsz rá haragudni???????????????????????????????????,Hogy lehet egy ilyen kicsire haragudni most őszintén????
2009. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha ilyen kérdést írsz ki, akkor ne lepődj meg, hogy szegény gyereket fogják sajnálni, nem téged!

Lesznek ennél még sokkal keményebb menetek is vele/velük!

2009. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tekintettel vagyok rád amiért terhes vagy. Terhesen én is ingerültebb voltam. Ez nem is jó szó rá, inkább elmebeteg voltam, olyan apróságokon ki tudtam akadni. Szóval szerintem próbáld nem mutatni a gyereknek, hogy ez téged ez idegesít, mert ha látja, hogy mérges leszel akkor még jobban csinálja. Amikor szól neked, hogy AI akkor ne légy mérges, kérdezd meg tőle, hogy ki az az AI? Én nem AI vagyok, én az anyukád vagyok. És ezt minden alkalommal mond el neki amikor AI-zik. Ha úgy kér tőled valamit, hogy AI kérek ezt vagy azt, akkor ne adj neki, csak akkor adj ha azt mondta anya. Szerintem így rá fog szokni arra, hogy újra anyának hívjon. Jobb ötletem nincs. Minden esetre szerintem próbáld meg, mert ha tényleg ki tudja mondani azt hogy anya akkor csak dacból nem mondja, direkt azért, hogy idegesítsen.

2009. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ennyi bunkó hozzászólást. Nem sajnálatotok kell szánalmasak. Úgy látom itt csak egy ember tudott értelmesen válaszolni, neki nagyon szépen köszönöm. A legutolsó válaszolónak, ő tényleg úgy érzem megért.

Ja és nem azt írtam, hogy benne csalódtam, elemezd amit írtam, hanem hogy csalódott vagyok. Másik, nem azt írtam, hogy nem beszélek vele, ugye????? Itt senki nem tud olvasni???

Szánalmasak vagytok! Ti nem tanácsot osztogatni vagyok itt, hanem leépíteni az embereket. Sok sikert!

Ja és az én gyerekemet ne sajnálja senki. Talán nem tudna ennyi mindent beszélni, ha nem foglalkoznék annyit vele, 11 hónaposan pl, már azt is mondta, hogy anya gyere, könyv ott. Szóval, ezt se magától tanulja egy olyan kicsi gyerek, ugye???

De azért kiváncsi lennék, ti hogy bírnátok két picivel, közben most lábalok ki a tüdőgyulladásból is, szóval nem kell osztani az észt, erre igazán nem vagyok kíváncsi.

2009. nov. 23. 15:53
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Te tiszta idegbeteg vagy.
2009. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%
Senki nem kötelezett rá,hogy 2 picid legyen,vagy mégis???Erre hülyeség hivatkozni.Már 3-4-5-ös ikrekket nevel...
2009. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Más...elirtam!
2009. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Én bírok két picivel, nekem boldogság minden szavuk, és nem várom el a 15 hóstól, h tökéletes legyen, úgy látom te sem vagy az! Én sajnálom a gyerekeid!!
2009. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, te beteg vagy.... :(
2009. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sincs Nálad minden rendben... Beszélgetned kéne egy szakemberrel a problémáidról...

Engem is szokott a keresztnevemen hívni a 21 hós kislányom és szerintem aranyos :) Az apját még egyszer sem szólította a keresztnevén, Neki mindenféle beceneveket talál ki (enyhén apás a babám), régóta Api-nak meg Apilula-nak hívja :)))

Mi minden reggel fél órás üvöltős-sírással kelünk, mert annyira sír az apja után, aki elment ugye dolgozni, hogy hozzá sem nyúlhatok, se szólni nem lehet hozzá, mert csak apa kell!!! Egy idő után megnyugszik magától és indul a minden a megszokott kerékvágásban, napközben egyszer sem keresi az apját :)))

Bele se merek gondolni, hogy ilyen helyzetben mit tennél a gyermekeddel....

2009. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!