Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veled történt már, hogy olyan...

Veled történt már, hogy olyan hangokat hallottál a gyerekszobából mintha szeretkeznének?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. :O
2011. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Írj példát,ilyet még nem hallottam!! Fiú-lány? Ha bementél mit csináltak? Gondolom játszottak,de mit? Birkóztak? Mert attól is lehet nyögéseket hallani,de az játék.
2011. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Tabú téma de a kisgyerekek is szoktak maszturbálni ami teljesen természetes dolog felfedezi a testét

nem szabad tiltani csak elmagyarázni a gyerköcnek hogy ez magánügy más elött ne csinálja ha mégis el kell terelni a figyelmét.


[link]

2011. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha nem hiszitek sokkal kissebeknél is elófordul


[link]

2011. okt. 5. 00:11
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi rossz nincs abban, ha egy kisgyerek izgatja a punciját/kukiját.
2011. okt. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én olyan 6-7 éves korom körül fedeztem fel ezt a fajta örömforrást, amit anyukám sajnos elég rosszul kezelt. Párszor elfenekelt mikor rajtakapott és sokszor láttam emiatt sírni is és azt mondta, hogy ha ezt csinálom, akkor Isten meg fog rám haragudni. Most gondoljátok el milyen bűntudatom lett, bár továbbra is folytattam,de próbáltam elbújni.:( Nagyon sokáig bűntudatom volt miatta, kb 17-18 éves koromig. Engem is biztosan sokkolna, ha ezen kapnám a gyerekeimet, de biztosan nem úgy reagálnám le, mint édesanyám annak idején. Mindenesetre kényes helyzet szerintem!:)
2011. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nálam nem egyedül volt a kislányom hanem a szomszéd fiúval.
2011. okt. 5. 14:27
 8/19 anonim ***** válasza:
Menni idősek a gyerekek? Így ha másik kisfiúval volt, egész más. Semmit nem láttál, csak hallottad?
2011. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*Mennyi idősek.
2011. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most lett 7 éves a kislányom
2011. okt. 5. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!