Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami következménye ha...

Lehet valami következménye ha nem adom a kisfiamnak az asztmára a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Amíg szedte állandóan befulladt, annyira köhögött, hogy összehányta a lakást, száraz volt a lába, állandóan beteg volt és nehezen jött fel a 4. emeletre. Mióta nem szedi nem köhög és nem száraz a lába.
2009. nov. 9. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Singulairből ugye a minit vagy a juniort kapja (nem emlékszem írtad-e a korát)? Vigyázz, a "sima" singulair, "mini" vagy "junior" névkiegészítés nélkül felnőttnek való adag, azonnal hagyd abba!


Vidd a Gyermekklinika Allergológiai Szakambulanciájára, Dr. Mezei Györgyihez (Budapest VIII. Bókay u.). Nagyon kedves, tapasztalt, lelkiismeretes doktor néni, addig nem nyugszik, amíg nincs jól a gyerkőc. Helyben elvégeznek minden kivizsgálást. Ha belőttétek a megfelelő gyógyszereket, elég 3-4 havonta kontrollra vinni. Rengetegen jönnek hozzá vidékről, nemegyszer az ország másik szegletéből. Telefonon tudsz időpontot kérni (t: 06-1-3343186), bár ne lepődj meg, ha így is sokat kell várni, mert rengeteg a kisbetege. Vigyetek tízórait és innivalót magatokkal!

2009. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
6 éves lesz most november végén. a mini singulairt szedte. köszi a segítséget
2009. nov. 9. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha asztmás lenne akkor nem így reagálna a dologra a szervezete. vidd el másik orvoshoz. a száraz bőr bőrbetegség is lehet. vagy ha kínai flakon zoknik vannak rajta attól is lehet esetleg. szerintem mindenképp vidd le másik orvoshoz!
2009. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

lehet kovetkezménye!ha valoban asztmás és szuksége van rá. a fiam csak csokkentett adagt kapott 2 honapja, mult héten rosszul is lett, most ujra noveltuk az adagot:( és ujabb gyogyszereket:(( hiába volt egy ideje tunetmentes, az orvosunk szerint, akiben nagyon megbízom, az osz rizikos idoszak,és ilyenkor nem jo kísérletezni.

ha viszont nem bízol az orvosban, a diagnozisban, keress egy másikat, másik véleményt.

és mifelénk is, nem minden második, de nagyon sok gyerek, kicsi baba szenved hasonlo problémákkal, általában idovel kinovik.

2009. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem érdemes megint elmenni az orvoshoz és elmondani neki hogy mi a szitu :)
2009. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolso elotti vagyok: az orvos által csokkentett gyogyszeradag mellett befulladt a fiam:(((((szoval most egy hétig sokszoros adagot kellett neki adni. ugyhogy ne kísérletezz szerintem magad, beszéld meg orvossal vagy ha nem bízol benne, keress másikat!
2009. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ha nem bízol az orvosotokban, vidd a gyereket egy másik, jobb dokihoz. Fent már írták neked a Klinikát. Az tényleg nagyon jó! Becsülettel, profi módon kivizsgálják a kicsit. Ha asztmás,megfelelő gyógyszereket, tanácsokat adnak, ha pedig nem az, kiderítik, hogy mi baja van. De biztosan van másik klinika a közeletekben is (Pécs, Szeged, Debrecen), valahová csak eljutsz azzal a kisgyerekkel! Nincs az országnak olyan szeglete, ahonnan nem vinném át akár az ország másik végébe a gyerekemet, ha nem látom biztosítva a megfelelő kezelését. Ha bizonytalan vagy, vidd a klinikára!
2009. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!