Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami következménye ha...

Lehet valami következménye ha nem adom a kisfiamnak az asztmára a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Amíg szedte állandóan befulladt, annyira köhögött, hogy összehányta a lakást, száraz volt a lába, állandóan beteg volt és nehezen jött fel a 4. emeletre. Mióta nem szedi nem köhög és nem száraz a lába.
2009. nov. 9. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

igen baj. az asztmas roham halalos kimenetelu is lehet

miert nem csereltetek ki inkabb a gyogyszereket, ha ilyen tuneteket okoztak? annyi fele keszitment van a piacon, biztosan felir valami mast az orvosotok, csak el kell menni. ne hagyd ot kezeles nelkul, ez a te felelosseged!

2009. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Előtte sem voltak asztmás tünetei csak száraz volt a lába. soha nem fulladt. erre a doki megállapította, hogy asztmás, elkezdtük a gyógyszereket és jöttek a tünetek. nem ír másik gyógyszert, minden egyes betegségnél az aszmára kapott gyógyszeradagot emelte.
2009. nov. 9. 14:54
 3/17 anonim ***** válasza:

mit jelent pontosan, hogy szaraz a laba? az egesz, vagy foltokban, vagy hamlik stb

asztma diagnozisahoz el kell vegezni bizonyos teszteket. ezeket elvegeztetek? milyen gyogyszert kapott a gyerek?

ha nem tartottad indokoltnak a kezelest akkor miert nem vitted el egy masik orvoshoz?

2009. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs a környékünkön másik orvos. Elvégezték a vizsgálatokat és rámondta, hogy asztmás, de itt minden második gyerek asztmás szerinte.
2009. nov. 9. 15:10
 5/17 A kérdező kommentje:
az egész lábszára száraz volt, 4 féle gyógyszert kapott
2009. nov. 9. 15:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd el messzebb, másik orvoshoz!! Ha asztmás és nem adod, bele is halhat egy rohamba, ha nem asztmás és adod, szintén! Ez nem játék és A TE FELELŐSSÉGED!! MÁSIK ORVOS!!!!!
2009. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj, en szeretnek segiteni, de a gyogyszerek nevet nem sem tudod? ugy csinalsz mintha egy szigeten elnetek es nem lenne csonakotok...
2009. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is vidd el egy messzebb orvoshoz, egy másik városba, vagy talán inkább Pesten kéne egy jó gyerekkórházat találni (Heim Pál, Madarász utcai) ahol rendesen kivizsgálják mitől van a lábszárazsága! Mert nem hiszem, hogy az asztmától lenne!!!

Nekem az volt gyermekkori, és a gyógyszerektől nem voltam rosszul, bár én szépen fokozatosan hagytam abba a szedésüket és ma tökéletesen érzem magam, bár, ha marhára felidegesítem magam vagy lépcsőzni kell akkor szokott légszomjam lenni, de megállok lenyugszom és jobban vagyok!

De egy gyereknél nem szabad ezt tenni, mindenféleképpen másik orvost egy alaposabbal ki kell vizsgáltatni!

Lehet hogy azért volt hányása mert nem jó a gyógyszer és akár gyógyszermérgezést is kaphatott volna a gyermeked!!!

Nem lehet ekcéma, vagy valamilyen más bőrbetegsége amitől száraz a lába a gyermekednek??

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Xyzal, singulair, flixotide, flixonase
2009. nov. 9. 16:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenkeppen vidd el egy masik szakemberhez is a gyereket. nem volt szo rola, hany eves a gyerek de a Singulair-nek lehetnek kellemetlen mellekhatasai kisgyerekeknel. amugy ez a kezeles nagyon komplex es kemeny, szoval mindenkeppen kerj egy masik szakvelemenyt is! de ne hagyd csak ugy ki a kezelest1
2009. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!