Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rácsaptam a kislányom fenekére...

Rácsaptam a kislányom fenekére. Jogosan ütött vissza az apja?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

2,5 éves kislányom hetek óta direkt bepisil. Tudja mit csinál, régóta szobatiszta, tehát biztos direkt csinálja minden egyes nap. Elborult az agyam, és rácsaptam egyet a fenekére. Erre az apja belém rúgott. Vitte zuhanyozni, a gyerek ment az ágyába pihenni. Kijött a konyhába, és olyan ideges voltam, hogy rácsaptam az ő seggére is. Erre ő teljes erejéből ököllel a hátamba vágott. Majd megfenyegetett, hogy jobb ha tudom, hogy ez lesz ha még egyszer a gyerekhez nyúlok. Kétsége esésemben utána mentem és neki löktem a szekrénynek. Utána adta volna tovább, de én bemenekültem a gyerekhez, aki az ágyában már vigyorgott rám. Mondta h menjek ki, de tudtam h gyerek előtt nem üt meg, féltem, és ott ültem az ágyán inkább.


2013. aug. 21. 20:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó,a férjét nem ő ütötte meg először,az rugott bele!
2013. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy már stabilan szobatiszta gyerek újra rendszeresen bepisil, azt úgy hívják, hogy passzív agresszió. Valami frusztrálja, rosszul érzi magát, de még nem tudja vagy nem meri kifejezni, ezért a saját testén "vezeti le". Ha mindketten erőszakos családból származtok, akkor ez tipikus példája a koodependenciának. Gyakorlatilag örököltétek a családotokban működő rossz konfliktuskezelési formákat. Szerintem mindenképpen családterápiára kellene mennetek.
2013. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
HA neked jogod van megütni a gyereket,miért ne üthetnétek egymást is?a gyerek is gyengébb nálad,te is a párodnál...
2013. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
30%

Egy gyereket nem verünk meg azért,mert bepisilt.

Ha megtörtént a bibi,akkor mondani kell neki,hogy semmi baj,fel kell törölni,el kell takarítani,esetleg szólni neki,hogy segítsen és lezárva a téma.Minél kevesebbet problémázni a dolgon.


Viszont az egymás elleni agressziót nem tudom elképzelni csak mostani esetként.Ennek voltak előjelei,esetleg nem első eset,de komoly problémára utal az biztos.Ha engem 1x ütött volna meg párom,főleg ököllel,már cuccoltam volna azonnal mind2 gyerekkel. Szartam volna a kecóra,hitelre stb.

2013. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok a férjednek mégis miért rúgott beléd,te meg miért ütötted meg a férjed?Addig oké,hogy nevelési célzattal az ember néha néha rálegyint a gyerek fenekére,meg a popsijára de a felnőtt házastársára???
2013. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
6%
Szerintem is kamu... Valaki töröltethetné a kérdést, mert csak indulatokat szül. (én sajnos valamiért nem tudom jelenteni)
2013. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éves voltam amikor a szüleim váltak, volt veszekedés meg bunyó is. És az lett a vége hogy minden éjszaka bepisiltem, valószínű megviselt, ahogy elváltak és elköltöztünk egyszer sem pisiltem be.

Ha igaz ez a sztori akkor tuti a köztetek lévő feszkó miatt bestresszel a gyerek, azért pisil be.

2013. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!