Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rácsaptam a kislányom fenekére...

Rácsaptam a kislányom fenekére. Jogosan ütött vissza az apja?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

2,5 éves kislányom hetek óta direkt bepisil. Tudja mit csinál, régóta szobatiszta, tehát biztos direkt csinálja minden egyes nap. Elborult az agyam, és rácsaptam egyet a fenekére. Erre az apja belém rúgott. Vitte zuhanyozni, a gyerek ment az ágyába pihenni. Kijött a konyhába, és olyan ideges voltam, hogy rácsaptam az ő seggére is. Erre ő teljes erejéből ököllel a hátamba vágott. Majd megfenyegetett, hogy jobb ha tudom, hogy ez lesz ha még egyszer a gyerekhez nyúlok. Kétsége esésemben utána mentem és neki löktem a szekrénynek. Utána adta volna tovább, de én bemenekültem a gyerekhez, aki az ágyában már vigyorgott rám. Mondta h menjek ki, de tudtam h gyerek előtt nem üt meg, féltem, és ott ültem az ágyán inkább.


2013. aug. 21. 20:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
19%

Így jár, aki verekszik. Azt sem sajnálom, aki üti a gyengébbet, aztán panaszkodik, amikor a nála erősebb meg őt üti. Mind a ketten egyformák vagytok, nincs különbség. Én se téged, sem őt nem viselném el az életemben, de ti tudjátok...


N30

2013. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu... Ez elég primitív cselekedet volt, de de akármilyen furcsa, nem abból a rétegből származunk. Normális, jó körülmények között élünk. Senki nem mondaná meg kívülállóként, hogy ilyen is megtörtént nálunk.

Szerinte nekem kéne mennem itthonról, mert egy ilyen ember nem maradhat a gyerekkel.

Ebből nincs kiút, közös a lakás, közös a hitel, egyikünk sem tud hazamenni az otthoni körülményeink miatt. Mindketten hasonlóan balhés családban nőttünk fel :( A gondok hiába oldódtak meg, mindenkinél szűkös a hely.

2013. aug. 21. 21:19
 13/37 anonim ***** válasza:
39%
Ezek szerint neked ez így megfelel.Ha engem verne a párom fognám a gyereket és ha kell a híd alá mennék.Szerinted jó a gyereknek ha ebben él?Most komolyan
2013. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is kamu.

Ha mégsem, akkor elég szomorú.

Hibásak vagytok mind a ketten.

Lehet, hogy direkt pisil be a gyerek, de ennek is oka van. Figyelemfelkeltés, félelem? Ennek kéne utánajárni, és nem verni a gyereket érte.


Az meg végképp megbocsájthatatlan, hogy ilyen módon viselkedtek egymással. Milyen lesz így a gyerek? Minden konfliktusra ököllel fog reagálni.

2013. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
41%
szerintem mindkettőtöknek van mit helyre tenni.egy 2,5 éves gyerek nem pisil be direkt.ennyi eszed van csak akkor sajnálom a gyereked.annak oka van még akkor is ha és látja hogy csurog a pisi.ezért megverni a legroszabb amit tehettél,gratulálok.a párod a másik idegbeteg kettőtök közt aki viszont legalább a védtelent védte valamennyire tőled.rossz eszközökkel,de ő legalább a gyereket védi.menjetek orovshoz vagy váljatok el.de ne tegyétek tönkre egy szegény gyerek életét.itt nem te és ne a párod a lényeg,hanem ő aki mindenzt érzi,látja és talán pont ezért psil be te agyas.
2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem verem a gyereket, csak a fenekére csaptam. Engem vert az anyám, és az nem ilyen volt... Bárcsak ennyit kaptam volna én is.

Köszönöm a válaszokat! Holnap keresek örökbe fogadó szülőket a gyereknek, hogy jobb körülmények között éljen, mi meg kézen fogva besétálunk a diliházba...

2013. aug. 21. 21:31
 17/37 anonim ***** válasza:
13%

De durva!!!!

Nálunk,ha rossz a lányom nem ütöm meg,elmagyarázom neki,hogy ha így fog viselkedni nem kap semmit és ne fogják szeretni! Megérti,pedig ő is 2,5 éves!!

Nem vagyok a tettlegesség híve!! Az apuka messzire ment nagyon! Elhiszem,hogy szereti a saját gyerekét,de ez már eléggé aggasztó,hogy téged bánt!!! Az a tanácsom elsősorban,hogy ha ideges is vagy ne bántsd a kislányt,magyarázd el neki,hogy mért nem szabad ilyen dolgokat csinálni!!

De ne veszekedjetek és verekedjetek,mert tönkreteszitek a kis lelkét teljesen! Vagy menjetek külön,de a gyerek előtt ilyet soha nem lehet csinálni!!!!

2013. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
55%

huh, elég sok minden van amitől égnek áll a hajam külön külön is, de így egybe ez a sztori borzasztó!

szerintem tökre megérdemlitek egymást a pároddal :S


ott kezdődik, hogy 2,5 évest max megdícsérjük ha szobatiszta, mert ez igen szép teljesítmény, simán belefér a baleset. ha meg direkt csinálja akkor az figyelemfelkeltés, lehet nem figyeltek rá vagy van valami gond, bár mint mondtam, 2,5 évesen több mint szuper ha szobatiszta...

ilyenért szerintem (sem) kéne a gyerek popsijára csapni, másik meg, hogy egyáltalán...

nekem is borult már el az agyam és kapott egyet a fiam a fenekére, szóval tudom milyen, de tényleg nem kéne.

ugyanakkor ha te bánthatsz egy kicsi gyereket, a párod is megüthet téged ezért, nem? hisz kb. ugyanaz, neki is elborult az agya mikor látta.

na de ebből verekedést kreálni, az meg már tényleg túlzás, hol lesz a vége???

én azt mondom, hogy válj el vagy beszéljétek meg, hogy ne legyen ilyen többé, de ilyennek nem szabadna előfordulni, se ő nem üthetne meg téged, se te őt és a gyereket se kéne

2013. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
20%

"Bárcsak ennyit kaptam volna én is."


Tehát ha te 10 pofont kaptál, akkor ő örüljön, ha csak 5-t kap?


Tudod, van, akit kórházba juttat a férje, úgy elpics zza, akkor Te mit is panaszkodsz? Örülj neki, hogy ő csak kicsit ver!

2013. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
6%
Bár kettőtöknek kéne ezt leülni és megbeszélni, de arra nem gondoltál, hogy esetleg ő nem azt a balhés gyerekkort akarja a lányának, mint ami neked és neki is volt? Azonkívül ha jól értettem, az egész verekedést te kezdted minden irányba (gyerek felé, férj felé). Ő "csak" visszaadta, és ha benne is ilyen rejtett feszültség van, mint benned, ami így csapódik le kifele, akkor nincs mit csodálkozni az ő reakcióján sem. Az biztos, hogy nem a legcélravezetőbb, mindenképpen meg kéne beszélni, hogy merre hány lépés. Az mindenesetre nekem szimpatikus, hogy kiáll a gyerekéért.
2013. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!