Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rácsaptam a kislányom fenekére...

Rácsaptam a kislányom fenekére. Jogosan ütött vissza az apja?

Figyelt kérdés

A sztori röviden:

2,5 éves kislányom hetek óta direkt bepisil. Tudja mit csinál, régóta szobatiszta, tehát biztos direkt csinálja minden egyes nap. Elborult az agyam, és rácsaptam egyet a fenekére. Erre az apja belém rúgott. Vitte zuhanyozni, a gyerek ment az ágyába pihenni. Kijött a konyhába, és olyan ideges voltam, hogy rácsaptam az ő seggére is. Erre ő teljes erejéből ököllel a hátamba vágott. Majd megfenyegetett, hogy jobb ha tudom, hogy ez lesz ha még egyszer a gyerekhez nyúlok. Kétsége esésemben utána mentem és neki löktem a szekrénynek. Utána adta volna tovább, de én bemenekültem a gyerekhez, aki az ágyában már vigyorgott rám. Mondta h menjek ki, de tudtam h gyerek előtt nem üt meg, féltem, és ott ültem az ágyán inkább.


2013. aug. 21. 20:59
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
4%

Ez nem ember.

Viszont neked sem kellene ilyen reakciót kiváltanod/kiváltatnod vele.

Szerintem üljetek le megbeszélni a dolgokat.

Csináljatok közös vacsit meg ilyenek

2013. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
4%

Én csak sajnálni tudlak titeket!

Komoly gondok vannak nálatok agyilag!

2013. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
31%

A probléma megoldás ott kezdődik, hogy a gyereket nem szúrjuk le/kiabálunk vele/verünk a seggére amikor bepisil.Tudom mit beszélek, én kislányom is 2,5 éves, és napközben már szobatiszta.Volt hogy óriási játék közben, vagy csak azért mert elbambult maga alá pisilt, de ilyenkor nem voltam ideges, azt mondtam neki hogy semmi baj, de ez így nem jó, legközelebb pisiljen a bilibe..érdekes..megértette..pedig tök átlag gyerek.Ilyen korban mindig az ellenkezés megy..nálunk még néha a kajálásból is balhé van..mert ha valamit kérek következetesen azt nem akarja csinálni.De ha felveszem a kedves arcom, már is sokkal jobban kezelhető..na ennyit a bepisilésről..

Az meg hogy a párod megütött az elég csúnya..de valljuk be, hogy te ütöttél először.Én ebből azt vonom le ne haragudj, hogy nálad ez egy bevált probléma megoldási forma!!!Az is teljesen kiolvasható a soraidból, hogy nincs köztetek a pároddal összhang, és hidd el a gyerek ezt megérzi.

Sok mindenen változtatnotok kéne, úgy érzem.Mert ahol már ilyen történik, az minden csak nem normális!!!

2013. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Kerria ***** válasza:
27%

Már bocs, de én is elég érdekes körülmények között élő családból származom, így emiatt mondom aki ilyet ír:

"Köszönöm a válaszokat! Holnap keresek örökbe fogadó szülőket a gyereknek, hogy jobb körülmények között éljen, mi meg kézen fogva besétálunk a diliházba..."


az tuti kamu. Egy édesanyának az lenne az utolsó dolog, hogy örökbe adja a csemetéjét!


Amúgy meg sok gyerek nem is szobatiszta 2,5 évesen, szóval inkább örülj annak, amikor jelez, és beszéld meg vele, hogy nem jó bepisilni.

2013. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
5%
Ha mindketten ilyen családban nőttetek fel, tudhatnátok, hogy nem így kéne viselkedni. Sem a fenékre csapással, sem azzal nem értek egyet ahogy egymással viselkedtetek. Egy pasitól sunyiság verekedni, de gyanítom, hogy te is oda szoktál csapni. Kezeltessétek magatokat ha a gyereketknek nem ilyen jövőt szántok. Vagy menjetek külön.
2013. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
5%

24-esnek totál igaza van!Egy anya szerintem sem tud ilyet mondani,hogy holnap keres más szülőt a gyerekének....


szóval tényleg kamu a sztori...

2013. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
4%
Tiszta hukyek vagytok mindketten. Alapból te vagy a hibás. Gyereket azért, mer bepisil normals ember nem ut meg. A ferjedet ,ég abszolúte értelmetlen volt. En is vissza utottem volna.
2013. aug. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
4%
nagyon cinikus vagy az utolsó megjegyzéseddel.úgy gondod igy biztos vicces?át se gondoltad hogy változtatnod kell neked is?hogy ilyenért nem ütünk a gyerekre?hogy ez egy jel lehet tőle,miattatok talán?ááá ez eszedbe se jut.ha igy van akkor menj és keress neki szölőt,ti meg ballagjatok egymással a dilibe.ez a könyebbik megoldás.de ugy látom te inkább ezeket szereted.
2013. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
70%

"elmagyarázom neki,hogy ha így fog viselkedni nem kap semmit és ne fogják szeretni! Megérti,pedig ő is 2,5 éves!!"


A "hogyan neveljünk szorongó, önbizalomhiányos gyereket" első fejezete. Szeretetmegvonással fenyegetni egy gyereket?

Gratula...

2013. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
6%
Kmetné! Ne zavarjon, hoy a kérdező ütött először... Előbb a yereket, aztán a férjet. Naná, hogy visszaütött.
2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!