Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bennetek volt már ez az érzés?

Bennetek volt már ez az érzés?

Figyelt kérdés

hogy ha egyszer majd gyerekem lesz akkor semmiképpen sem legyen olyan mint én magam. szval h jó tanuló legyen jó alakja, a legtöbb fiúnak bejöjjön stb..

én erre vágyom h ha fiam lesz akkor legyen jóképű okos kedves nem nagyképű,illetve ha lány akkor csajos jó alakú szép csinos kedves..:)


2009. okt. 28. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak most hogy igy mondod de amugy nem...olyan lesz amilyen és bármilyen lesz ugy fogadom el és szeretni fogom!
2009. okt. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mindenkiben megfordul ez a gondolat,de az egyik fele genetika a másik neveltetés kérdése-és oda elég rendesen oda kell tennunk magunkat :O)

De sztem az első és legfontosabb gondolat mindenképp az egészség!Ha majd babat varsz meglátod,h az sem számít majd,h fiu e vagy lany! :o)

2009. okt. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM NEM EZEK A GONDOLATOK JÁRTAK A FEJEMBEN HANEM AZ,HOGY AMIT ÉN NEM KAPTAM MEG,TÖRŐDÉST,SZERETETET,ODAFIGYELÉST AZT A KISLÁNYOM 1000 SZERESEN KAPJA MEG TŐLEM.HISZEN HA EZT ÉN IS MEGKAPTAM VOLNA BIZTOS NEM CSAK EGY SZAKMUNKÁS BIZIVEL DICSEKEDHETNÉK.NEKEM EZEK A LEGFONTOSABB DOLGOK
2009. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Épp erről volt most szó a Reggeliben.

A bácsika,aki neves gyermekpszhihológus,elmondta,hogy azok a gyermekek és szülők között,akik előre elképzelik,hogy milyen lesz a gyermekük és aszerint nevelik is(vaskarommal),lesznek a legnyagyobb feszültségek...


Szóval ne képzeld el,hanem fogadd el azt amit a sors adott:)

Ha egy kövér buta gyereket azt is,ha nem talán kidobod?:D

Nemhiszem...:)

Légy okos és ne tervezz,mert sosem van úgy ahogy előre elgondoljunk,sodródj az élettel:)


Ada és Abi baba:)

2009. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk csak az fordult meg a fejünkbe mi az amiben szívesen támogatnánk a gyereket, mert egyezik az elképzelésünkkel. De ha neki más a fontos az sem baj. Semmilyen elvárásom nincs vele szembe, csak az emberi tiszteletet tanulja meg.


Az én lányom gyönyörű szép. Most rajta a világ szeme. De már most látom, hogy mire felnő erős szőre lesz neki olyan helyeken ahol nem nőies. Ez ellen keveset tehetünk.


Apám mindig mondogatta, hogy a szép gyerekből lesz a csúnya felnőtt és a csúnyából a szép felnőtt. És valóban. Addig semmi sem biztos amig a gyermek növekedése be nem fejeződik. Így tök mindegy, hogy mit szeretnék kifaragni belőle.

2009. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem picit úgy tűnik, hogy a gyereked külseje nagyon fontos (jó alakú, szép, bejöjjön a fiúknak/lányoknak)...hát, én is úgy gondolom, hogy ezek egyáltalán nem fontosak. A te gyereked lesz, ha szép, ha csúnya, szeretni fogod. Neked úgy is szép lesz. Én nem szeretném, ha a lányom annyira bomba csaj lenne, hogy minden fiú megfordul utána. Ez elbizakodottá tehetné, és csak megnehezítené az életét.
2009. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze természetes h ha nemoélyan lesz mint én akkor is szeretem és imádom meg az én gyerekem csak vannak olyan dolgok velem rajtam amiket nem szeretnék h ha a gyerekem örökölne vagy ugyan abba a hibába esne. ettől függetlenül ugyanúgy szeretnéma ksibabám akár fiú akár lány és akár hogy néz ki:)
2009. okt. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!