Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ébredt fel bennetek az...

Mikor ébredt fel bennetek az az igazi anyai érzés?

Figyelt kérdés
Rögtön a baba születése után,vagy ki kellett alakulnia? Mennyi idő volt,és milyen érzéseken menetetek keresztül közben?
2011. ápr. 4. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kisfiammal kicsit később..igazából tanulnom kellett ezt az érzést.De a kislányomnál már az első pillanattól! (és nem azért,mert jobban szeretném)
2011. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első babám, súlyos szülési komplikációm volt, majdnem ottmaradtam, a babát csak másnap kaptam meg, így nekem nehéz volt az eleje, olyan 5 hetes volt a kincsem, amikor tényleg feltámadtak az anyai érzéseim.
2011. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap, talán 1-2 hét után, miután átestünk a kezdeti nehézségeken, és már jobban tudtam rá figyelni és lazítani. Az első napok nagyon furcsák voltak, kellett egy kis idő, mire megszoktam a gondolatot, hogy anya lettem. Aztán egyszer csak, miközben énekeltem neki szoptatás közben, annyira elérzékenyültem, hogy elkezdtem sírni, és ez utána is sokszor előfordult...
2011. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.... Nem ment egyszerre, azért ehhez is idő kellett... Mikor előszőr vittem orvoshoz, egyedül voltunk a váróban, a doktornő kiszólt, hogy anyuka jöjjön, én meg a gyerekkel a kezemben hátrafordultam, hogy kinek szólt, hol van az anyuka...Aztán leesett, hogy nekem :)
2011. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rögtön. Kb. 4-5 hetes lehetett, mikor leültem a kanapéra és rádöbbentem, hogy jééé, van egy gyerekem :)
2011. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem még számomra most is hihetetlen,hogy anya vagyok!

11 hós

2011. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Par het kellett szerintem. Eleinte, ha beszeltem hozza magamrol, nem azt mondtam, hogy az anyukad ezt vagy azt csinalja, hanem a nevemet:)
2011. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!