Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szoktátok úgy gondolni,...

Nem szoktátok úgy gondolni, hogy az apja ne vigye el nélkületek a gyereket sehova?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és egyszerűen a hideg ráz attól, hogy nélkülem legyen. Már attól kivagyok, ha az apjával elmennek kettesben valahova pár órára, ami eddig 2 alkalommal fordult elő. Elmennék barátnőmmel este valahova, de kivagyok attól, hogy itthon hagyom, pedig akkor ugye már aludna, de másnap lehet akkor délelőtt nélkülem mennének valahova, hogy tudjak pihenni. Nagyon jóban vannak, imádják egymást, de valahogy nem tudom elviselni, hogy nélkülem legyen, annyira ragaszkodom hozzá. Nektek is szokott ilyen lenni, vagy ez csak az én mániám? Nálatok szokott olyan lenni, hogy Te nem mész Velük?

2013. júl. 20. 21:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Rendszeresen elengedem. Sőt kérem, hogy is, menjenek el együtt a csajokkal, hogy tudjak főzni, takarítani hétvégén. Elmennek játszóra egy órára én ilyenkor szárnyrakapok, és amivel egész héten nem végeztem végzek 5 perc alatt, mert nincs ott a két kiscsaj. Anyukámra is ráhagyom őket néha, és a férjemre is, hiszen az Apja a két gyereknek, kell, hogy bízzon benne is gyerek. Ártanék azzal, ha ez nem így lenne. Pedig bizony mindig koszosan jönnek vissza mind a hárman, de még soha nem volt nagyobb dolog, ami velem ne történt volna meg. PL a gyerek nálam esett le az ágyról, ott álltam és nem vettem észre, mert elbambultam. Szóval bármi bárkivel előfordulhat. Ha attól félsz, hogy majd az Apját jobban szereti, ez kizárt, mer akkor is Te vagy az Anyja és a férjed az Apja, másképpen szeretik a gyerekek az Apát és az Anyát. Nagyobbik lányom ha beteg csak velem hajlandó lenni, pedig ez néha nem is olyan egyszerű, amikor a kicsi is beteg és mondjuk neki még jobban kellene Anya, és a naggyal is lenni. Tehát még mindig vannak olyan estek amikor Apa kevés. Mindent nem tudok én sem pótolni, és Apa sem. Kell, hogy engedd, és bízzon az Apjában is, és később hallgasson rá. Azzal, hogy nem engeded csak ártasz a gyereknek, és a férjednek is. Kicsit lazábbra engedd a szíjat:) Neked is kell pihenni:)
2013. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!