Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szoktátok úgy gondolni,...

Nem szoktátok úgy gondolni, hogy az apja ne vigye el nélkületek a gyereket sehova?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és egyszerűen a hideg ráz attól, hogy nélkülem legyen. Már attól kivagyok, ha az apjával elmennek kettesben valahova pár órára, ami eddig 2 alkalommal fordult elő. Elmennék barátnőmmel este valahova, de kivagyok attól, hogy itthon hagyom, pedig akkor ugye már aludna, de másnap lehet akkor délelőtt nélkülem mennének valahova, hogy tudjak pihenni. Nagyon jóban vannak, imádják egymást, de valahogy nem tudom elviselni, hogy nélkülem legyen, annyira ragaszkodom hozzá. Nektek is szokott ilyen lenni, vagy ez csak az én mániám? Nálatok szokott olyan lenni, hogy Te nem mész Velük?

2013. júl. 20. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem szokott ilyen lenni, ez beteges. A saját apja viszi el, teljesen nyugodt vagyok olyankor.
2013. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokta vinni apa is a gyerekeket. Kicsit szokatlan először de aztán egész jó:)
2013. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Ez a tulzott ragaszkodäs beteges dolog, sokat ärtasz vele a gyerekedenek.
2013. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mikor egyszer elmentek délelőtt, először nem akartam, de aztán jó volt, mikor végeztem mindennel, csak tv-ztem és nyugi volt :) Akkor lehet csak szoknom kéne? Végülis 2 évig szinte éjjel nappal Vele vagyok...
2013. júl. 20. 21:46
 5/21 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség, de úgy gondolom, hogy azzal ártok vele, ha nem vagyok ott mindig, mert mit fog gondolni, hogy hol vagyok
2013. júl. 20. 21:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szokott olyan lenni hogy kettesben csinálnak programot a fiúk. Nekem ezzel nem szokott problémám lenni. Néha jól is esik ha pl nem kell nekem is anyóshoz mennem, hanem elintézik ők ketten a látogatást. :) Túl gyakran nálunk sem fordul elő egyébként, de nem azért mert nem akarom hogy a gyerek nélkülem legyen, mert azt érzem hogy jó néha icipicit külön, hanem azért, mert szeretnék minél több időt a férjemmel (is) tölteni, mikor épp nem dolgozik. Mi nagyon szeretünk hármasban lenni. Nagyjából ennyi az oka hogy nem túl sűrűek a kettesben töltött programjaik. Egyébként hamarosan lehet hogy nem ártana ha próbálnád egy kicsit elengedni, mert hamar itt lesz az ovi, és akkor még csak nem is a második legközelebbi emberrel lesz napi több órát nélküled.Legkésőbb oviban tényleg bele kell törődnünk hogy nem tudjuk majd szinte egyfolytában hogy mit csinál. Ebbe még nekem is furi belegondolni, de ez az élet rendje. Hidd el, nem maradsz le semmi egetrengetőről ha kettesben mennek el.
2013. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem sohasem volt még pár hetesen sem,2 éves most nem zavar ha bölcsiben van reggeltől délutánig,ha a mamánál nagyszülőkkel van,elmegyek otthonról valahova elviszik otthonról stb.,az meg végképp nem hogy az apjával van.Szerintem nem normális,hogy így érzel.
2013. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
az a fura, hogy valamiért azt nem akarom, hogy Vele legyen, és nem azért mert nem tudnám teljesen jó helyen. Anyuval simán hagyom fél napot is, ha valamit el kell intéznem. Inkább mintha ki akarnám sajátítani, pedig tudom, hogy ez nem jó és nem tudatos.
2013. júl. 20. 21:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Beteges

Szerintem attól félsz, hogy apát jobban fogja szeretni

2013. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert feltétlenül és vakon bízom a páromban. Ő az, akire az életemet is rá merném bízni, neki szülök gyermeket, és őt tartom a legmegbízhatóbb férfinak, akit ismerek. Tudom, hogy rá lehet bízni egy gyermeket.

Nálatok viszont kicsit lazítani kéne. A gyermeked lassan ovis lesz, és elkezdődik egy fejezet az életében, amikor már te pár órán keresztül nem leszel vele. Ha egy rövidke programot ilyen nehezen viselsz, nem lesz könnyebb az sem, hogy te visszamész dolgozni, a kisfiad pedig megy az oviba.

2013. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!