Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szoktátok úgy gondolni,...

Nem szoktátok úgy gondolni, hogy az apja ne vigye el nélkületek a gyereket sehova?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam és egyszerűen a hideg ráz attól, hogy nélkülem legyen. Már attól kivagyok, ha az apjával elmennek kettesben valahova pár órára, ami eddig 2 alkalommal fordult elő. Elmennék barátnőmmel este valahova, de kivagyok attól, hogy itthon hagyom, pedig akkor ugye már aludna, de másnap lehet akkor délelőtt nélkülem mennének valahova, hogy tudjak pihenni. Nagyon jóban vannak, imádják egymást, de valahogy nem tudom elviselni, hogy nélkülem legyen, annyira ragaszkodom hozzá. Nektek is szokott ilyen lenni, vagy ez csak az én mániám? Nálatok szokott olyan lenni, hogy Te nem mész Velük?

2013. júl. 20. 21:42
1 2 3
 11/21 Disi ***** válasza:
Szerintem sem jó, hogy ennyire félted. Én inkább azt érzem, hogy úgy gondolod hogy senki más nem tud kellően gondoskodni róla. Kicsit próbálj lazitani :) Én általában hetente 2x elmegyek tornázni, a fürdetés amúgy is apáé, ez a kettőjük programja, én pedig kikapcsolok egy kicsit. Ezek szerint nálatok nem dúl a dackorszak... Azt szokták mondani, hogy a gyereknek másfajta szeretetre is szüksége van. Én szeretem őket elküldeni boltba pl. engem általában kiborit majdnem minden alkalommal, de az apjával teljesen normálisan viselkedik. Ne sajnáld tőlük ezt az időt. A férjem mindig olyan büszke magára mikor hazaérnek valahonnan, pedig ő nagyon félt és sokáig nem mert vele elmenni sehova kettesben, pedig mikor karonülő volt könnyebb lett volna mint most egy eleven kétévessel...
2013. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem attól félek, hogy kevésbé fog szeretni. Tudom, ez hülyeség, és nagyon sokat segít a válaszotok. Köszönöm és a továbbiakat is előre is :) Megpróbálok lazítani és tényleg eljárni valahova, hogy maradjanak kettesben is.
2013. júl. 20. 22:14
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

És mit fogsz csinálni ha közösségbe kerül akkor meg nem is csak az apával lesz. Szerintem ez nagyon rossz hozzáállás.


A mennyedet előre sajnálom :)

2013. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%

Hajaj, ez azért így nem egészséges.

Remélem a fiad nem az én lányomat veszi el, mert egy ilyen anyóssal nem fog jól járni... :-(((

2013. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Azért én nem írnék ilyeneket, hogy beteges meg nem normális. Én teljes mértékben megértem és átérzem a kérdező helyzetét!!! Igen az én gyermekem 4 éves és én sem szívesen bíztam másra és igen én is nagyon nehezen viseltem, ha elment az apukájával. és hogy miért? Azért mert bár a férjem imádja és nagyon vigyázz rá mégis voltak helyzetek, hogy jó hogy ott voltam.... Pl. sétálunk az utcán a kislányon a belső házak- kapuk oldalán én előre láttam, hogy előttünk lévő ház udvarán egy nagy kutya aki alig várja hogy támadjon és hézagos kerítés, abban a pillanatban félrehúztam a kislányunkat mert a kutya már kapott is utánunk és a fél feje kilógott a kerítésen. Na a férjem ezt nem vette észre. Kedves kérdező, nem Te vagy az egyetlen ezzel a problémával. De ez nem is probléma, csak egyszerűen jobban kötődsz és jobban félted a gyermekedet. Én sem mentem el soha barátnőkkel mert nem érezném jól magam ha itthon kéne hagyni a kislányomat csak azért , hogy csacsoghassak a semmiről órákat . Számomra nincs annál fontosabb, hogy vele lehessek. Üdv.
2013. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 2 éves.

Úgy vagyok vele, hogy akkor vagyok teljesen nyugodt, ha velem van, vagy anyuval.

Férjemre is rá merem bízni, nem félek elengedni vele, de várom, hogy jöjjenek már. Nyaraláskor pl. tavaly elvolt vele egész nap a medencében, pedig akkor csak 1 éves volt, én meg feküdtem a házban az ikrek miatt, de nem aggódtam. Nagyon tud rá vigyázni, bár itthon lazább. Ha kint hagyja az udvaron, akkor én egyből megyek, hogy hol van, mit csinál, mert elképesztő dolgokat tud...

2013. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szilvi01 ***** válasza:
Kedves Kérdező! Örülj neki h ilyen férjed van! Sajnos az enyém a 15 hónapos fiunkat még egyszer sem vitte le sétálni, se a játszótérre, se sehova nélkülem:(
2013. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy,ennyi.leküzdhető.
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki akérdést.... És igen, tudom, féltékeny vagyok. Ez valahol oda vezethető vissa - legalábbis nálam- hogy már nem szeretem úgy a férjemet, mint régen. Ennyi, nincs ebbe mit belemagyarázni sajnos. :( Nekem a gyerek az első (és egyetlen) és azt remélem, neki is én vagyok az. Mégha ez nem is "egészséges".


Remélem, kedves kérdező, Nálatok nem ez a helyzet, Te szimplán csak nagyon ragaszkodsz a kicsihez és ez idővel majd jól kezelhető lesz. Fokozatosan csináljátok és akkor mindenkinek jó lesz.

2013. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

A feleségem imádja a fiunkat, és engem is szeret. Biztatott, és sosem korlátozott semmiben, amit Boldival akartam csinálni, még akkor sem, mikor tövig rágta a körmét, hogy egyébként merre járunk.


Most van egy bölcsis, 3 éves nagyfiunk(aki "sajnos" nem tudja kezelni a számítógépet, és utálja a tévét, de szóval tartja a lakótelepet, egyedül is tud bicajozni mellettem a kétkerekűn át a városon a pusztába szamarat nézni és 17 - ig számol). Máshogy szereti az apját és az anyját, a gondjaival hol hozzám, hol a feleségemhez fordul attól függően, hogy kit tart kompetensebbnek. igazságos.


Így aztán volt az anyaistenség korszaka, amíg kicsi volt, de nem lett apaistenség, mert nem én vagyok az újdonság neki, megszokta, hogy én is vele vagyok.


Neked ezzel lehet gondod még. Ha nem osztod meg a terheket és az örömöket, akkor "csak ellened" fog lázadni, kamaszodni...

A férjedet pedig elvadítod, és 2-5-7-10 ... év múlva felteszed ugyanitt a kérdést, hogy a gyerekemmel a férjem nem törődik, minden gond az én nyakamba szakad...


(No, az őszinteségért kapom a vörös kesztyűket mindjárt.... :D)

2013. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!