Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért háborodtak fel azon az...

Miért háborodtak fel azon az óvodában, hogy a legnagyobb 6 éves gyermekem nyáron is járni fog oviba, amellett, hogy van egy majdnem 3 éves és egy héten belül szülni fogok?

Figyelt kérdés

A középső is rövidesen ,ha vége az óvodai leállásnak ha betöltötte a 3 évet elkezdi az ovit majd .

Miért kellene nekem ezért kényelmetelenűl éreznem ,attól ,hogy én itthon vagyok szerintem nyugodtan járhat nyáron is óvodába .


2013. júl. 4. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom.. Nekem a kicsi augusztusban lesz 3, és van egy 6 éves nagyobb. A kicsi szeptemberben kezdi az ovit, a nagy a nyári szünet alatt itthon van velünk.
2013. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A szülésre való tekintettel megérthették volna, hogy így könnyebb neked, persze ha semmi segítséged nincs, és senki nem tud vigyázni a gyerekre. Amúgy gondolom az volt a furcsa nekik, hogy miért nem te vagy vele otthon, nyilván otthon jobb neki a családban, testvérével. Plusz, mivel te hamarosan szülsz, kihasználhatnád az időt, hogy a meglévő kettővel légy.
2013. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

hát passz

nekem nem jártak nyáron oviba

de volt akinek igen pedig otthon volt a 2évessel nála spec én sem értettem miért megy ha nem muszáj.....


esetleg csak félnapra vidd be hátha akkor nem fújjognak rád vagy nem minden nap


de ha szülsz akkor hogyan fogod bevinni a nagyot az oviba?

spec akkor nem jobb ha otthon van és leköti (játszanak együtt) a középsőt ?

nekem ez bevált anno -- sokkal több időm volt a legkisebbre mert a középső nem nyaggatott állandóan h játsszak vele

2013. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Felénk senki nem viszi a gyerekeket nyáron, mikor otthon van. Lehet nem szimpi nekik, hogy veled lehetne a gyerek, de te inkább "lepasszolod", bár így hogy szülni fogsz más a helyzet.
2013. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Talán azért akadtak ki, mert te otthon vagy, és nemhogy kihasználnád az utolsó időket, hogy a 2 naggyal foglalkozz, amíg meg nem születik a kicsi, aki majd minden idődet leköti, te bedugot a nagyot oviba, hogy neked könnyebb legyen. Furcsa! Így minek 3. gyerek, ha meglévő 2 is sok?!

Nekem 3 gyerekem van (6, 4 és 1,5 évesek), nincs semmi segítségem (férjem 8-7-ig dolgozik, nagyszülők 250 km-re laknak tőlünk), de soha nem vittem a gyerekeket nyáron oviba.

2013. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező!Az utcánkban is van egy anyuka,akinek pampogtak,minek viszi a nagyot nyáron oviba..Mondtam neki,nem kell velük foglalkozni,próbálkoznak...Fel van véve a gyerek,jogod van vinni.Mindenkinek üzenem,akinek ez megbotránkoztató,teljesen megértem,h miért viszik.A 6 évesnek megvannak a barátai az oviban,nem biztos,h tud játszani a 3 évessel,hisz nem egy korosztály,lehet,h imád oviba járni.MIÉRT KELL EGYBŐL LEFIKÁZNI???Nem hiszem,h nem bírja el a 3 gyereket,valószínű akkor nem vállalja be,abba senki nem gondol bele,hogy esetleg a gyereknek gyerek a legjobb társaság???
2013. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mennyire vannak ott barátai de nálunk összevont csoport van nyáron azt spec a gyerekeim nem szerették mert olyan óvónő volt akkor velük akit utáltak


a saját csoportból max 2-3 gyerek volt, nem feltétlen a játszó pajtások !


de ha a kérdezőnek jobb ha a nagy oviban van akkor vigye

bár még mindig tartom h kérdés mit csinál majd ha meglesz a legkisebb ?

2013. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a pedagógusok is csa nyáron tudják kivenni a szabadságukat, illetve akkor végzik a nagytakarításokat,pl szőnyegtisztitás,így összevont csoportok vannak,kevesebb pedagógussal.

Ezért aki megteheti,hogy otthon legyen a gyerkőccel,mert úgyis otthon van, és ehelyett beadja azóvodába,ahol valószínűleg nem a saját óvónő,nem a barátok,és nem a megszokott környezet lesz a gyerek körül, annak át kellene gondolnia,mi a jobb a gyereknek.

2013. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!