Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átverem, halasztom a problémát...

Átverem, halasztom a problémát vagy óvom a lelkét ami a célom vele? Csonkacsalád, mese.

Figyelt kérdés
Terhesen hagyott el a férjem,22hós volt ekkor a lányom,ez előtt sokat beszélgettünk a kistesóról,beszereztem témába vágó könyveket,többek közt az Anna Peti Gergő kistestvér születiket is.Apa hirtelen elment,mi nagyiékhoz költöztünk és mivel azelőtt is úgy meséltem hogy Anya,Apa,és a két lányunk neve,a lányom mindig kijavította amikor ezután Annapetigergőzni akartam a szereplőket.Tehát a sztorik RÓLUNK szóltak és szólnak azóta is.Négyen megyünk kirándulni,kalandozni,palacsintát sütni,Apa is mindig ott van a mesékben stb. Aztán kapott Gergős könyveket is,őt átneveztük Bogyókának,hisz nem tudjuk fiú lesz vagy lány,én már tudom hogy ha lesz,akkor a mesékben az a férfi már nem a két lány apja lesz.Tudja a gyermek hogy apa nem velünk lakik,látogatások alkalmával mászkálunk 4en együtt,azt még nem tudja hogy hamarosan elválunk de ez szerintem számára nem is fontos.Tehát a konkrét hazugság kb annyi hogy Apa nem az én ágyamban ébred de ugyanúgy tanít,babusgat,dorgál mint a mesében,csak iszonyat ritkán.Nem nagyon látom hogy zavarná vagy összezavarná ez így őt,csonkacsaládos mesekönyvet viszont nem találtam,a könyvekben apák is vannak,a rajzokon is,ártok vele ha ez így marad?

2013. jún. 1. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A mese az mese, nem valóság. Nem artasz semmit
2013. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ártasz vele, hiszen az apukája akkor is az apukája marad, ha elváltok. Ezek szerint jó apa, mert ha keveset is tud vele lenni, olyankor tartalmas az együtt töltött idő. Amikor eljön az ideje, hogy többet kell mondj, akkor a kicsi azt jelezni fogja, hidd el!
2013. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!